Vydejte se za hranice všedních dnů karavanem

8.8.2017 | autor: Redakce PŽ

Obytné přívěsy jsou v tuzemsku stále oblíbenějším dopravním prostředkem, do nějž se pohodlně vejde celá rodina s dětmi, výbavou na dovolenou, koly a dalšími sportovními potřebami. Že se vám nevyplatí karavan si kvůli jedné cestě za rok kupovat, je logické. Můžete si jej vypůjčit a máte po starostech. Pro řízení obytného vozu nepotřebujete extra řidičské oprávnění, stačí vám ŘP skupiny B.

Pronájem karavanu na dovolenou v Česku i zahraničí

Půjčovna karavanů disponuje mnoha typy obytných vozů a ve vozovém parku jich má dostatek. Že jste se rozhodli pro cestu do zahraničí nebo za poznáváním krás Česka teprve nedávno, není na překážku. Můžete si karavan zapůjčit ještě dnes. Výhody pohodlného cestování obytným dopravním prostředkem jsou nevypočitatelné. Především jste pány svého času, dojedete si kdykoliv během dne či v pozdních večerních hodinách do kempu nebo na odpočívadlo a přespíte na místě, které se vám bude líbit. Dále ušetříte nemalé částky za přespání v ubytovacím zařízení a v případě nepříznivého počasí nemusíte moknout pod stanem ani pod širákem.

Zařízení karavanů konkuruje ubytovacím zařízením a rekreačním objektům

Karavany jsou zařízeny i toaletou a kuchyňkou s doplňky pro karavany, vám stačí si pouze jen nakoupit a s maminkou se pustit do přípravy teplého jídla v době, kdy budete mít hlad nebo se zastavíte na krásném místě – jako stvořeném pro přespání a nasycení hladových krků.

Pro svůj nový karavan si můžete do levného bazaru

Komu se přece jen cestování v obytném voze zalíbilo natolik, že už jiným vozem cestovat nechce, nemusí si hned kupovat zánovní vozidlo. Bazar karavanů má na prodej zachovalé a servisované obytňáky v perfektním technickém stavu, jež budou svým novým majitelům dobře složit dlouhá léta. Pokud jste nalezli zalíbení v toulkách v domečkách na kolečkách, máte jedinečnou příležitost, jak svůj nový koníček dotáhnout k dokonalosti. Pergoly se zahradním posezením dodávají karavanům nový rozměr, stejně jako sofistikovaná výbava spacích prostor i obývacího místa. Karavan se může stát vaší novou pojízdnou chatou, již lze postavit každý rok na jiné místo – do kempu, k řece, do hor i na místa vzdálená ruchu civilizace.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.