Bezpečnostní dveře, se kterými se budete cítit skutečně v bezpečí

24.9.2019 | autor: Redakce PŽ

Co mě motivovalo k nákupu bezpečnostních dveří? Byly to policejní statistiky, které opět potvrdily fakt, že v době dovolených rapidně přibývá vyloupených bytů a domů. Chtěl jsem se vyhnout nepříjemnému překvapení po návratu z dovolené, proto jsem začal jednat.

Připlaťte si za kvalitu

Bezpečnostní dveře do domu nabízí celá řada firem, proto jsem velice pečlivě vybíral, komu nakonec jejich výrobu svěřím. Kromě ceny mě zajímaly také reference spokojených zákazníků, zkušenosti firmy a vlastnosti dveří. Okamžitě jsem vyřadil levné nekvalitní dovážené dveře z Polska nebo Číny. Certifikované dveře do domu jsou vybaveny bezpečnostními prvky, protihlukovou a protipožární ochranou. Nechybí jim ani termoizolační vlastnosti. Jakmile jsem si potvrdil, že mnou vybrané dveře splňují všechny tyto parametry, nabyl jsem jistoty, že mě nezklamou.

Firma se o vše postará

Po odeslání poptávky jsem očekával během několika dnů návštěvu konzultačního technika, který dveře zdarma zaměří. Tento odpovědný pracovník mě zároveň ujistil, že jsem zvolil správný typ dveří. Velmi jsem ocenil jeho přátelský přístup, neboť bylo znát, že firmě na spokojenosti zákazníků opravdu záleží. Kromě samotných dveří jsem objednal i další příslušenství, kterým je kování, kukátko a vložka. Byl jsem upozorněn na to, že tyto doplňky je třeba vybírat ze stejné bezpečnostní třídy, v jaké jsou vyrobeny dveře. Odborná montáž dveří byla provedena do 2 měsíců od objednávky. Co mě nejvíc ohromilo, byla záruka, kterou výrobce poskytuje až po dobu 25 let. Samozřejmostí je pohotovost 24 hodin denně, záruční a pozáruční servis.

Nedám zlodějům šanci

Jelikož možnost vloupání neberu na lehkou váhu, pořídil jsem si alarm, a kromě toho uvažuji též nad pořízením fólie na sklo. Jimi totiž nezabezpečíte pouze okna před rozbitím, ale též slouží jako clona před slunečním zářením. V zimě naopak zabraňují úniku tepla.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.