Kované výrobky - pravá ruční práce se cení

10.10.2011 | autor: Redakce PŽ

Kované výrobky - pravá ruční práce se ceníVzhledem k tomu, že v podstatě vše zboží, které je na trhu, se stalo zbožím spotřebním, je až s podivem, když narazíme na opravdu poctivou ruční práci, která vydrží léta. Naši prarodiče byli na takové výrobky zvyklí a i dnes si kolikrát tento poctivý nábytek rádi ponecháme a dále jej používáme.

V závalu všech zahraničních společností, které vyrábějí ve velkém a veškeré designy rozváží do celého světa za „ přívětivé" ceny, se ani opravdu poctivý řemeslník nemůže na trhu více prosadit. I když se mezi námi najdou i ti, kteří nechtějí mít byt či dům vypadající jako reklamní katalog nábytkové firmy, musíme si uvědomit, že kvalita a ojedinělost se platí.

Kvalitní designový nábytek


Také si říkáte, že na takový kvalitní designový nábytek má dostatek finančních prostředků málokdo? Ne vždy je cena tak vysoká, že je zboží pro běžně vydělávajícího člověka nedostupné. Aniž byste to čekali, mnohdy je cena malovýrobce příznivější než ty co prezentují velké firmy, které k nám dovážejí ve velkém. Nevěříte? Stačí si propočítat životnost výrobku a jeho cenu. Pokud pochybujete, že vám vydrží i pro vaše děti, stačí si přečíst reference nebo více prostudovat technologii jakou firma vyrábí či jestli nedováží ze zahraniční firmy, ze které není možné si kvalitu ověřit.

Poctivé kované výrobky


Mezi firmy, které vyrábí opravdu ručně, takřka po staru se řadí i firma, kterou na internetu naleznete na adrese www.kovane-vyrobky.cz. Zámečnictví, kovářství se zabývá nejen zámečnickou službou, ale i výrobou kovaných plotů, stojanů na květiny či náčiní ke krbu. Pořídit zde ale můžete i ručně vyrobený kovaný rám postele. Jistě budete překvapeni, jaké designy zámečnictví Zwettler může nabídnout. Z takového kovaného rámu postele budete nepochybně více nadšeni než ze sériově vyrobeného, který se vám „rozpadá" v lepším případě pár měsíců po začátku jeho používání. Opravdová kovářská ruční práce vydrží léta. Navíc se tito výrobci snaží srovnat s konkurencí, a proto ceny často drží poměrně nízko. Kovane-vyrobky.cz jsou plné krásných poctivých ručních prací za velice příznivé ceny. Přesvědčte se samy a udělejte sobě nebo někomu blízkému radost něčím z jejich dílny.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: Elis Neregistrovaný | 2011-11-15 09:25:08
Tak to já bych si kovovou postel "sériovku " nekoupila. Sice je to o nějakou tisícovku levnější, ale za půl roku používání se rám skoro rozloží :-( je to i vidět už na těch prodejnách... stačí s ní trochu zahýbat a máte strach, že se rozpadne.
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.