Rekonstrukce bytového jádra svépomocí nebo od profesionálů?

15.9.2014 | autor: Redakce PŽ

Rekonstrukce bytového jádra svépomocí nebo od profesionálů?

Rekonstrukce bytu je záležitost, kterou je vhodné velmi kvalitně a důsledně naplánovat. U mnoha rodin i jednotlivců se jedná o citelný zásah do rozpočtu a o událost, na kterou často spořili několik let. Při kompletní rekonstrukci bytu není z důvodu množství specializovaných činností v jednotlivých etapách doporučováno provádět kompletní rekonstrukci svépomocí. Rovněž není doporučováno provádět rekonstrukce formou „melouchu“. Je nutné si uvědomit, že možná několik tisíc korun ušetříte, ale záruku na kompletní dílo nedostanete.

Pokud se tedy dostanete do fáze, kdy je nutné provést nějakou opravu, která by za normálních okolností byla v rámci záruky vyřešena zdarma, počítejte se zdlouhavým průběhem reklamace, která se často nemusí vyplatit. Reklamovanou věc, pokud tedy není zazděná, musíte osobně přivést k prodejci a dále vyčkávat na instrukce. Zvážení zda je vhodné případné problémové situace podstoupit a osobně je řešit je na každém. Pokud se tomuto chcete vyhnout, využijte služeb odborné firmy zaměřující se na rekonstrukce bytů, bytových jader či koupelen.

Obecně nedoporučujeme využívat velké stavební firmy, které mají široké portfolio služeb a služby rekonstrukce mají pouze jako doplňkové. Často se jedná o stavební firmy zaměřující se na zateplování domů či výstavbu nových domů. Firma se zaměřením na rekonstrukce bude vždy vhodným řešením. Obvykle se jedná o menší firmy, kde se zaměstnanci i zaměstnavatelé dobře znají a svoji práci provádí velmi kvalitně. U velkých firem je kvalita provedených prací u menších zakázek diskutabilní.

Pokud hledáte kvalitní firmu na rekonstrukci bytových jader v Praze nebo Brně, máme pro Vás dva typy získané průzkumem internetových diskusí a referencí klientů. Ve městě Praha doporučujeme firmu Rekonstrukce bytového jádra Prahaa ve městě Brno se jedná o firmu Rekonstrukce bytového jádra Brno. Obě firmy jsou ověřeny množstvím provedených zakázek a velmi pozitivními referencemi od klientů. Pro jakékoliv dotazy ohledně rekonstrukce bytových jader je lze kontaktovat na zákaznických linkách a zákaznických emailech.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.