Díky toaletnímu stolku bude konečně volná koupelna

6.4.2017 | autor: Redakce PŽ

Máte doma jednu koupelnu a ráno, když se všichni chystáte do práce a do školy, bývá věčně obsazená? Mohou za to zejména ženy, kterým zkrášlování zabere trochu času. Pokud jim zařídíte jiné království, kde se budou moci malovat, problém bude vyřešen.

Možná se vám toaletní stolky zdají jako zastaralá záležitost, ale opak je pravdou. Své místo si najdou i v moderních interiérech, protože dnes jsou k dispozici v široké škále stylů. Líbí se vám vintage, nebo se vám domů bude hodit spíš toaletka ladných linií a jednoduché bílé barvy? Máte ji mít.

K čemu všemu poslouží toaletní stolek?

Stane se takovým soukromým ženským královstvím a uspoří vám místo v šuplících či poličkách. Toaletní stolek má obvykle několik vlastních šuplíků, do nichž si žena snadno schová veškeré potřeby pro líčení a pak je má ihned po ruce. Může se zde malovat, česat, lakovat si nehty, nanášet pleťovou masku – zvládne zde hromadu činností, které by jinak musela dělat v koupelně.

Jak si vybrat ten správný?

Hodně záleží na zvoleném typu. V poslední době je opravdu velký zájem o vintage kousky v zámeckém stylu. Omrknout je můžete přímo na www.toaletnistolky.cz, bude vám na první pohled jasné, že u takového stolku si každá žena připadá jako princezna.

Vzhledem k praktičnosti byste měli sledovat, kolik nabízí toaletka úložného prostoru. Vhodná je i velká deska pro odložení nejčastěji používaných pomůcek.

Dalším důležitým kritériem je zrcátko. Má-li jich více, je to jen dobře. Vhodné jsou stolky, které mají zrcadlo naklápěcí, aby bylo možné se vidět ze všech úhlů.

Určitě nebudete celou dobu stát

Každodenní zkrášlování někdy bývá docela dlouhý proces, proto se toaletní stolky zpravidla prodávají v sadě s polstrovanými taburety. Stejně byste ke stolku museli přistavit nějakou židli a takhle je výsledný dojem daleko elegantnější.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.