Neberte výběr úklidové společnosti pro vaši firmu na lehkou váhu

24.5.2017 | autor: Redakce PŽ

Úklid firemních prostor se od klasického úklidu v domácnosti v mnohém liší. Především je mnohem rozsáhlejší, dále pak zahrnuje široké spektrum budov s různými povrchy, administrativních i výrobních prostor, provozoven a v neposlední řadě venkovní prostředí. Rozhodně je tedy třeba zvolit profesionála, který si s tím vším poradí na jedničku.

Oslňte své klienty

Čistota firmy je její vizitkou – klienti si jí okamžitě všimnou a také zaměstnancům se v příjemném prostředí bude lépe pracovat, nehledě na nutné dodržování hygienických předpisů. Vsaďte proto na profesionála, který nabízí pravidelný komplexní úklid firmy. Podle čeho jej vybírat záleží v prvé řadě na tom, jaký balíček služeb potřebujete. Klasický úklid by měl zahrnovat vynášení odpadků, mytí oken i žaluzií, utírání prachu, praní záclon a ubrusů, vysávání a mytí podlah, čištění koberců, mytí nádobí, úklid sociálních zařízení a pravidelné doplňování hygienických potřeb. Některé firmy ovšem dokážou víc, například navoskovat podlahu a dřevěné povrchy, odklidit sníh a udržovat okolní zeleň. Mnoho oborů vyžaduje velmi striktní hygienické podmínky – a z dobrého důvodu. Pro úklidové služby např. ve zdravotnictví nebo potravinářství proto hledejte profesionála, který s nimi má již zkušenosti.

Jak nešlápnout vedle

Až budete hledat odborníka na firemní úklid, ze všeho nejvíce vám napoví reference. Právě z nich nejlépe zjistíte, jak byli s jeho službami spokojeni ostatní klienti, a zda se jedná o důvěryhodné lidi, které se nemusíte bát pustit do své kanceláře. Na internetových stránkách profesionálních úklidových firem lze také často dohledat různé certifikáty dokládající, že firma splňuje evropské normy na kvalitu a její zaměstnanci jsou dokonale proškolení. Jednoznačným plusem je, používá-li firma moderní prostředky a technologie, které úklid zlepší a zefektivní.

Nejlepší úklidová firma v Olomouci

Expertem na úklid firemních prostor je v Olomouci Delta servis, jehož profesionálních služeb využívají například České dráhy, řada univerzit i zdravotnická zařízení. Bezúhonnost a kvalita poskytovaných služeb patří k zásadám této firmy. Kromě pravidelného úklidu kanceláří vám pomůže také jednorázově s úklidem po malování nebo rekonstrukci, poradí si i s čištěním průmyslových hal, ale nebrání se ani úklidu v domácnostech.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.