Víte, jak si sjednat povinné ručení snadno a rychle?

27.2.2017 | autor: Redakce PŽ

Koupili jste si nové nebo ojeté auto? Pokud ano, čeká vás jedna povinnost, kterou je nutnost sjednat si povinné ručení. To je nařízeno zákonem. Mnoho lidí primárně hledá tu nejlevnější možnost, jelikož jenom málokdo chce za ochranu svého vozu platit více, než je nezbytně nutné. Co ale lidé také hledají, to je možnost sjednat si povinné ručení online snadno a rychle. Jak to zvládnout? Poradíme, že dnes už není problém vše realizovat prostřednictvím internetu. Nejprve je dobré navštívit vhodný porovnávač, který je nezávislý a který vám umožní najít na základě vašich představ odpovídající pojistku.

Vyberte si povinné ručení, které je pro vás tím nejlepším

Jakmile jste na konkrétním porovnávači, již máte možnost vybírat si takové povinné ručení, které vám přijde maximálně vhod. V tomto směru je nutné říci, že si můžete porovnat hned několik parametrů. Mohou to být například limity plnění, stejně jako se může jednat třeba i o to, že si můžete porovnat rozsah pojistky. Na co ale hledět primárně, to je cena. Jednoduše a také online si srovnáte jednotlivé pojišťovny a to s jistotou toho, že jednoduše vyberete tu nejvýhodnější. Pokud již víte, která to bude, můžete ve svém porovnání pokračovat jednoduchým způsobem i dále.

Přečtěte si také: Víte, v čem vám bude srovnání povinného ručení užitečné?

Pojistku si online i sjednejte

Tím, že vyberete tu cenově nejvýhodnější, váš postup rozhodně nekončí. Nezapomínejte také na to, že online si dané pojištění budete moci také jednoduše sjednat. Není třeba nikam chodit, jelikož jednoduše vyplníte krátký formulář, kde je nutné uvést informace jak o vašem vozidle, tak i informace o vás. Poté už stačí daný formulář odeslat, potvrdit vygenerovaný návrh smlouvy a povinné ručení zaplatit. V tu chvíli máte jistotu, že je vaše pojistka rychle, jednoduše a také plnohodnotně sjednána. Zelenou kartu si poté vytisknete na svém počítači a následně už můžete bez jakýchkoliv obav kamkoliv vyrazit.

Přečtěte si také: Kdy a jak můžete zrušit povinné ručení?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.