Pronájem stavebních buněk na Plzeňsku

14.7.2022 | autor: Redakce PŽ

Chystáte se stavět na svém pozemku nový rodinný dům, případně máte firmu, která potřebuje dočasné úložiště pro nářadí, potažmo objekt, v němž by mohli odpočívat pracovníci? Pak je ideálním řešením pronájem stavebních buněk. V Plzeňském kraji tuto možnost nabízí renomovaná společnost Orange – prostorová řešení, s.r.o.

Mobilita a variabilita stavebních buněk

Stavební buňka, jak už ostatně z názvu vyplývá, je určena primárně na místa, kde probíhají stavby nemovitostí, komunikací apod. Většinou jde o jednoduchou mobilní buňku, která se dá relativně snadno přemístit dle aktuálních potřeb.

Výhodou stavebních buněk, jež nabízí výše zmíněná společnost, je možnost jejich napojování, díky čemuž lze vytvořit poměrně velký objekt. Část pak může sloužit nejen pro uskladnění předmětů (nářadí, menších strojů atd.), další pak jako dočasné sociální zařízení, prostory pro odpočinek či kancelářské místnosti a šatny. Záleží na vašich konkrétních představách a požadavcích.

Doba realizace

Dalším pozitivem, jímž se mobilní stavební buňky vyznačují, je velmi krátká doba samotné výstavby, přičemž Orange tyto objekty přiveze ve stanovenou dobu a zajistí jejich kompletní zprovoznění. Kromě buněk pronajímá rovněž obytné kontejnery, které se dají použít i k dočasnému ubytování zaměstnanců a dalších osob.

Pronájem stavební buňky se vyplatí zejména soukromým osobám a menším firmám, které je nepotřebují používat celoročně a nemělo by pro ně smysl investovat přímo do jejich koupě. V rámci pronájmu je zajištěný pravidelný servis a případné opravy tak, aby byly stavební buňky a obytné kontejnery neustále plně funkční a provozuschopné.

Buňky a kontejnery se dají použít nejen na stavbách. Jsou-li vhodně zařízené a vybavené, mohou posloužit rovněž jako alternativa ke klasickým stánkům během výstav, potažmo směnárny, dokonce je někteří zájemci upotřebí rovněž k nenáročné rekreaci.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.