Zpříjemněte si bydlení. Tipy pro vás

24.11.2013 | autor: Marie Baxová

Zpříjemněte si bydlení. Tipy pro vás

Aby jste se doma cítili co nejpříjemněji, nepotřebuje váš domov nutně rekonstrukci. Stačí pár maličkostí jak zútulnit vaše hnízdečko.

Důležité je teplo

Teplo je základ domova. Někdo vytápí domov elektrikou, někdo plynem. Lepší službu vám prokáží krbová kamna od společnosti PALOMINO KRBY s.r.o. které zaručí jedinečnou výhřevnost bydlení, snadnou manipulaci a hlavně romantickou atmosféru. V krbových kamnech můžete topit dřevem nebo dřevěnými briketami, mnohé z nich mají dvojité spalování a splňují nejpřísnější ekologické normy. Na výběr jsou v mnoha barvách a originálních designech, ze kterých si vybere zaručeně každá domácnost.

Kam si sednout?

Obývací pokoje jsou součástí téměř každé domácnosti, kde se scházíte s rodinou a přáteli. Je proto důležité dbát na výběr sedacích souprav, bez kterých si žádný obývací pokoj nelze představit. Vybírat můžete z látkových a kožených sedaček, nechybí ani oblíbené rozkládací sedací soupravy. Výrobce klade velký důraz na použití vysoce kvalitních materiálů a ojedinělý design, který jde s dobou. Moderní, elegantní, kvalitní a hlavně pohodlné. Jedinečné sedací soupravy a jejich velký výbeř ZDE .

Jaké vybrat osvětlení

Celkovou útulnost vašeho bydlení, dotváří kvalitní osvětlení. Pokud tápete, jaké vybrat, vynikající volbou jsou svítidla Philips, které mají své velké jméno v celém světě. Jsou vyrobena tak, aby splňovali potřeby a tužby všech zákazníků. Vyznačují se velkým výběrem, úsporou energie, dlouhou životností a tím i šetrností k životnímu prostředí. Více o svítidlech Philips najdete ZDE.Autor: Marie Baxová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.