Dacia Duster

2.3.2017 | autor: Redakce PŽ

Dacia Duster

Vozy značky Dacia mají svůj původ v Rumunsku, díky tomu vznikl i jejich název. Již v roce 1999 však tuto značku zakoupila společnost Renault. Od té doby jsou cesty obou automobilek společné. Vozy vybavené francouzskou technikou se tak rázem staly atraktivnější pro celou řadu motoristů. Dále pak stačilo již jen pár let vývoje a spolupráce, a mohl vzniknout nový jedinečný vůz Dacia Duster.

Co čekat od tohoto rumunského SUV?

V první řadě je rozhodně potřeba říci, že Dacia dokázala vyvinout skvělý a přitom zcela cenově dostupný vůz z řady SUV. Dovolit si jej tak může téměř každý. V poměru kvalita cena si však také stojí velmi dobře. Přestože je cena velmi příznivá, Dacia Duster rozhodně není o nic ochuzen. Jednou z hlavních záruk kvality vozu je robustní a pevná karoserie. Díky své výšce a pohonu na všechny čtyři kola dokáže hravě zdolat jakýkoliv terén, ale skvěle vypadá i v městském prostředí. Nezaostává však ani interiér, který je vybaven pohodlnými sedadly a velmi velkorysým prostorem na nohy i v zavazadlovém prostoru. Dobrou zprávou je také to, že díky nižší ceně ve vozu nenajdete přehršle elektronických prvků, které by se mohly pokazit, a prodražit tak opravu.

Důvody pro koupi

Po přečtení předchozích odstavců se může zdát, že více argumentů pro koupi vozu již není potřeba. Dacia Duster je skvěle vybavený, spolehlivý a přitom cenově dostupný vůz v kategorii SUV. Tedy vozů, které jsou v posledních letech stále více oblíbené především kvůli zvýšené karoserii a tímpádem i vyšší bezpečnosti. Mimo všechny výše popsané výhody, vůz ve vnitřní výbavě obsahuje i nezbytné navigační a elektronické systémy, které vám jízdu maximálně zjednoduší a zpříjemní. V případě zájmu o vůz či testovací jízdu se podívejte na stránky www.rpz.cz. Najdete zde všechny potřebné doplňující informace o vozu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.