Chystáte společenskou akci? Nepodceňte volbu prostor

18.3.2017 | autor: Redakce PŽ

Při pořádání akcí je vhodné stanovit si pár základních kritérií, podle kterých budete vybírat vhodné prostory. Je jedno, zda se jedná o banket či drobnou tiskovou konferenci, vždy musíte myslet na potřeby hostů.

Pohodlí hostů akce

Prostory sloužící k uspořádání Vámi řízené události by měly především vyzařovat pozitivní energii a poskytovat dostatek pohodlí. Nemusí hýřit luxusem za každou cenu, ale jednu podmínku musí splnit naprosto vždy – čistotu.

Kapacita sálů

Při výběru vhodných kandidátů na Vaší akci přihlédněte i k samotné kapacitě, kterou jsou schopni pojmout. Konferenční prostory by zkrátka měly splňovat zadaná kritéria velikosti akcí a oznámeného množství hostů

Technická vybavenost

Nelze rovněž zapomenout na samotnou techniku. Vysokorychlostní internet je v dnešní době samozřejmostí, ale majitelé prostor by měli být schopni zajistit rovněž dataprojektory či flipcharty, jelikož těch není nikdy dost.

Gastronomické hody

Žádný ples se neobejde bez drobného pohoštění obsahujícího jak jídlo, tak pitivo. Nebojte se tak obrátit na specializované Cateringové služby. Ty  si hravě poradí s veškerými zadáními a hostům připraví raut, na který budou ještě dlouho vzpomínat.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.