Starosti s IT přenechte externí firmě

27.3.2017 | autor: Redakce PŽ

Starosti s IT přenechte externí firmě

Ačkoliv člověku technika usnadňuje práci již celou řadu let, dokáže mu i pěkně zavařit. V dnešní době moderních technologií nelze opomínat pravidelnou údržbu hardware i software, zálohování dat či zabezpečení sítě. Nicméně jde o časově i finančně nákladnou záležitost, a proto je lepší vše svěřit do rukou odborníků, kteří mají tyto záležitosti v malíku, například jako tým profesionálů z NetWin.

Nechte se o vaši techniku postarat jiné – IT outsourcing. Zdroj: https://pixabay.com/en/computer-laptop-technology-keyboard-768608/

Správa sítě

Pokud se ve vaší firmě vyskytuje několikero počítačů, tvoří tak spolu interní počítačovou síť. V případě, že není zabezpečena, může i jeden z těchto počítačů ohrozit chod těch ostatních. Co více, i připojený mobilní telefon k firemní Wi-Fi je potenciální hrozbou. Přenechte tyto starosti raději někomu jinému, například firmě NetWin.

Zálohujte

Vy, ani vaši zaměstnanci nemusíte nahrávat důležitá data na externí disky, flash disky a podobně. Nejenže tím ztrácíte drahocenný čas, ale přispíváte tak k nepořádku v datech a stejně se tím riskuje ztráta dat. Věděli jste, že až u 62 % nových klientů je detekován nefunkční systém zálohování? IT outsourcing se o vše postará. Vaše data budou zálohována v pravidelných intervalech a uložena na bezpečném místě.

24/7

Jak se pozná opravdu kvalitní služba? Přece klientskou podporou. Nečekejte na začátek pracovní doby pro nahlášení problému. Na nonstop linku firmy NetWin můžete volat kdykoliv. Průměrná reakční doba odezvy je 12 minut a drtivou většinu jsou technici schopni vyřešit problém do 1 hodiny.

Zjistěte více o tom, jak vám může IT outsourcing usnadnit život. Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.