Jaké máte doma plemeno? Dle jeho velikosti vybírejte psí pelíšek

Jaké máte doma plemeno? Dle jeho velikosti vybírejte psí pelíšek

Pořizujete si pejska nebo už ho máte a chcete mu pořídit pohodlný psí pelech, aby s vámi nespal v posteli nebo na pohovce? Na výběr máte skutečně mnoho pelechů pro psy, je těžké si vybrat jeden jediný, který přinesete domů svému mazlíčkovi. Ideální bude, když budete při výběru myslet na plemeno svého psa. Plemeno totiž výběr rapidně zúží.

více

Co sypat ptáčkům do krmítek?

Co sypat ptáčkům do krmítek?Nasypat ptáčkům uprostřed zimy něco na přilepšenou je obvyklá praxe snad od doby, kdy si lidé uvědomili, že jsou součástí přírody. Když je všude venku jenom sníh a rtuť teploměru se pohybuje již několik týdnů pouze pod nulou, nemají volně žijící ptáci kde shánět potravu, a proto se vděčně slétávají na zahrady či balkóny, kde je pro ně v krmítkách nějaký ten zob připravený. Věděli jste však, že ne každé jídlo zpěváčkům prospívá a někdy jim dokonce může i ublížit?
celý článek komentářů (0)

Zimní spánek domácích želv

Zimní spánek domácích želvPokud jste svým dětem či sami sobě darovali k Vánocům želvičku, měli byste určitě vědět o tom, jak se o ni v zimě postarat. Tedy jakým způsobem ji připravit k zimnímu spánku. Zvířatům, která chováme doma, ale která jsou zároveň již od přírody „naprogramovaná“ k tomu, aby chladné měsíce přečkala ve stádiu hibernace, totiž musíme pomoci.
celý článek komentářů (0)

Jak v zimě pečovat o psí tlapky

Jak v zimě pečovat o psí tlapky

Stejně jako člověk musí během celého roku dbát o svou kůži, aby se vyhnul nepříjemným problémům (například přílišnému vysoušení, popálení, podráždění atd.) způsobeným nepříznivými povětrnostními podmínkami, měli by se i majitelé psů pravidelně starat o tlapky svých čtyřnohých miláčků. Především v zimě jim totiž nejcitlivější část jejich tlapek – polštářky – mohou působit bolesti.

celý článek komentářů (3)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.