Plastové přepravky si své místo v domácnosti určitě najdou

29.3.2017 | autor: Redakce PŽ

Uskladnění nejrůznějších věcí v domácnosti je pro většinu z nás jakousi samozřejmostí. Stejně tak potřebujeme sortovat nejrůznější výrobky a nástroje i ve firmách. Kam tyto věci uskladnit? Vždyť jen skříně všechno pojmout nemusejí. Výbornou volbou jsou nejrůznější plastové přepravky a nádoby. Pokud i vy momentálně uvažujete o nákupu některé z nich, jste na správném místě. Představíme vám hned několik hojně využívaných plastových nádob ze sortimentu společnosti Storage s.r.o.

Přepravky všeho druhu nejen do spíže

Pořádek ve spíži je pro mnohé z nás jakousi samozřejmostí. Jen těžko můžete počítat s tím, že všechno vyřeší obyčejné levné kovové regály. Hlavně menší věci a potraviny pro delší dobu uložení je zapotřebí uskladnit tak, aby měly co největší komfort. Moderní barevné stohovací přepravky to bez větších potíží zvládnou. Stejně tak jsou výborné plastové boxy nebo zkosené bedny. V dílně jsou výbornou volbou speciální plastové přepravky pro uskladnění šroubků či nejrůznějšího nářadí. Naopak v ledničce se vyplatí mít přepravky na maso.

IBC kontejnery na vodu

Potřebujete odchytit dešťovou vodu? Pak se spolehněte na kvalitní bytelné a především velkoobjemové IBC kontejnery. Ty dokážou bez problémů pojmout až 1000 litrů vody. Dodávají se v tradiční podobě, kdy plastovou nádobu obepíná hliníková konstrukce. Bez problémů se s nimi dá manipulovat v prázdné podobě i ve dvou lidech. Paleta pod konstrukcí zajistí pohodlný přístup také paletovému vozíku.

Když přijde čas sklizně

Každý, kdo má zahradu, dá za pravdu tvrzení, že je nutné mít spousty nádob na sklizeň. Optimální je především plastová přepravka na ovoce, která je perforovaná. Díky tomu zůstane vaše sklizeň mnohem déle čerstvá a není problém ji v takovýchto nádobách skladovat velmi dlouhou dobu. Pro sklízení švestek a jiného ovoce, jež se může roztéct, se hodí spíše plastové kbelíky. Ať už potřebujete jakékoli takovéto plastové nádoby, v eshopu www.storagecz.cz si určitě vyberete.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.