Není sbírka jako sbírka

Není sbírka jako sbírka

Někteří lidé sbírají poštovní známky, jiní ubrousky, ale najdou se i tací, kteří ve svých megalomanských garážích ukrývají skutečně impozantní sbírky automobilů. Jedním z mála takových sběratele je i brunejský sultán Hassanal Bolkiah, jehož sbírka luxusních aut se činí na více než 8000 vozidel.

více

Ian Hill - autogramiáda

Baskytarista legendární heavymetalové kapely JUDAS PRIEST Ian Hill se chystá do Prahy. V rámci své návštěvy uspořádá pro fanoušky autogramiádu. Ta se uskuteční v sobotu 17. dubna od 16:00 do 18:00 hodin v gothic shopu NOSFERATU (Drahobejlova 36, Praha 9).
celý článek komentářů (0)

Současná populární hudba z Německa na výstavě v Praze

Dýdžejové, zpěváci a kapely od Hamburku po Budyšín – legendy, ale také mladé kapely, zpěváky nebo dýdžeje německé hudební scény představí nová výstava s názvem “Musik + X”. Pořádají ji Goethe-Institut Prag a Národní muzeum – České muzeum hudby. Výstava se koná v Českém muzeu hudby od 20. března do 19. dubna 2010. Na vernisáži 19. března 2010 vystoupí hiphopová formace z Kolína nad Rýnem Komekaté.
celý článek komentářů (0)

Do Brna se sjede jazzová smetánka. Na Jazzfest

Špičky domácí scény a plejádu výjimečných zahraničních hostů nabídnou příznivcům jazzu a synkopické hudby organizátoři tradičního JAZZFESTBRNO. Od 21. do 27. dubna se jarní Brno již podeváté změní v jazzovou metropoli a přivítá ve svých divadlech, koncertních sálech a klubech mistry improvizace a hudební vizionáře z Evropy i zámoří.
celý článek komentářů (0)

DJ Dimitri se postaví za gramofony na Open Air Festivalu

To, co znamenají Rolling Stones pro rockovou hudbu, znamená i amsterdamský DJ Dimitri pro house. Open Air Festival si nevystačil s dvěma hvězdami (Faithless a Röyksopp) a přidává další, kterou je právě DJ Dimitri. Tenhle už 43letý klasik taneční hudby z Holandska má za sebou hraní ve vyhlášených klubech po celém světě.
celý článek komentářů (0)

V Praze bude zahájena další sezóna kuličkových turnajů

Pestrou škálu akcí, na kterých si široká veřejnost může přijít zahrát kuličky v turnajovém pojetí, nabídnou nejbližší dny. Otužilezší jedinci mohou
přijít na nultý turnaj pořádaný již v sobotu 13. 3. od 11:45 v pražských Riegrových sadech. Přivítat jaro bude možno 20. 3. u příležitosti prvního turnaje pod rozhlednou na Petříně či o týden později v Újezdě nad Lesy.
celý článek komentářů (0)

Zabijačka tour 2010

Zabijačka tour 2010Už je to více jak rok, co crossover-metalové kapely The.Switch a Atari Terror odehrály dnes již legendární koncert Zabijačka sobotní noci v pražském Paláci Akropolis. Jako připomínka této velkolepé výpravné zombie party vyšlo minulý měsíc u labelu Championship DVD s mimořádně povedeným záznamem koncertu.
celý článek komentářů (0)

Žebřík 2009 pro Anetu, UDG a Chodúra

Žebřík 2009 pro Anetu, UDG a Chodúra   Aneta Langerová, Martin Chodúr a UDG se stali nejúspěšnějšími účastníky 18. ročníku ankety ŽEBŘÍK 2009, jež byla vyhlášena 5. března v plzeňském Domě kultury. Ceny si odnášeli také Nightwork, Toxique, Vypsaná fixa, Dan Bárta s Illustratosphere, J.A.R., Chinaski, Kryštof, Monkey Business, Airfare či Mandrage.
celý článek komentářů (0)

Fake Tapes zahrají zadarmo v Roxy

Fake Tapes zahrají zadarmo v RoxyPražská indie rocková kapela Fake Tapes, označovaná hudebními žurnalisty za jednu z největších mladých nadějí české hudební scény, se vydává na své první celorepublikové turné. V rámci šesti zastávek tour se kapela představí v Litomyšli, Liberci, Plzni, Brně, Vyžlovce a Ostravě.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.