Kdo si hraje nezlobí aneb tipy pro volný čas

Kdo si hraje nezlobí aneb tipy pro volný čas

Jednou za čas je dobré hodit všední starosti za hlavu. Pracovní povinnosti, děti, rodina, uklízení, to všechno vás velmi vyčerpává. Vymezte si ve svém diáři místo na zálibu, při které se odreagujete a odpočinete si.

více

Ian Hill - autogramiáda

Baskytarista legendární heavymetalové kapely JUDAS PRIEST Ian Hill se chystá do Prahy. V rámci své návštěvy uspořádá pro fanoušky autogramiádu. Ta se uskuteční v sobotu 17. dubna od 16:00 do 18:00 hodin v gothic shopu NOSFERATU (Drahobejlova 36, Praha 9).
celý článek komentářů (0)

Současná populární hudba z Německa na výstavě v Praze

Dýdžejové, zpěváci a kapely od Hamburku po Budyšín – legendy, ale také mladé kapely, zpěváky nebo dýdžeje německé hudební scény představí nová výstava s názvem “Musik + X”. Pořádají ji Goethe-Institut Prag a Národní muzeum – České muzeum hudby. Výstava se koná v Českém muzeu hudby od 20. března do 19. dubna 2010. Na vernisáži 19. března 2010 vystoupí hiphopová formace z Kolína nad Rýnem Komekaté.
celý článek komentářů (0)

Do Brna se sjede jazzová smetánka. Na Jazzfest

Špičky domácí scény a plejádu výjimečných zahraničních hostů nabídnou příznivcům jazzu a synkopické hudby organizátoři tradičního JAZZFESTBRNO. Od 21. do 27. dubna se jarní Brno již podeváté změní v jazzovou metropoli a přivítá ve svých divadlech, koncertních sálech a klubech mistry improvizace a hudební vizionáře z Evropy i zámoří.
celý článek komentářů (0)

DJ Dimitri se postaví za gramofony na Open Air Festivalu

To, co znamenají Rolling Stones pro rockovou hudbu, znamená i amsterdamský DJ Dimitri pro house. Open Air Festival si nevystačil s dvěma hvězdami (Faithless a Röyksopp) a přidává další, kterou je právě DJ Dimitri. Tenhle už 43letý klasik taneční hudby z Holandska má za sebou hraní ve vyhlášených klubech po celém světě.
celý článek komentářů (0)

V Praze bude zahájena další sezóna kuličkových turnajů

Pestrou škálu akcí, na kterých si široká veřejnost může přijít zahrát kuličky v turnajovém pojetí, nabídnou nejbližší dny. Otužilezší jedinci mohou
přijít na nultý turnaj pořádaný již v sobotu 13. 3. od 11:45 v pražských Riegrových sadech. Přivítat jaro bude možno 20. 3. u příležitosti prvního turnaje pod rozhlednou na Petříně či o týden později v Újezdě nad Lesy.
celý článek komentářů (0)

Zabijačka tour 2010

Zabijačka tour 2010Už je to více jak rok, co crossover-metalové kapely The.Switch a Atari Terror odehrály dnes již legendární koncert Zabijačka sobotní noci v pražském Paláci Akropolis. Jako připomínka této velkolepé výpravné zombie party vyšlo minulý měsíc u labelu Championship DVD s mimořádně povedeným záznamem koncertu.
celý článek komentářů (0)

Žebřík 2009 pro Anetu, UDG a Chodúra

Žebřík 2009 pro Anetu, UDG a Chodúra   Aneta Langerová, Martin Chodúr a UDG se stali nejúspěšnějšími účastníky 18. ročníku ankety ŽEBŘÍK 2009, jež byla vyhlášena 5. března v plzeňském Domě kultury. Ceny si odnášeli také Nightwork, Toxique, Vypsaná fixa, Dan Bárta s Illustratosphere, J.A.R., Chinaski, Kryštof, Monkey Business, Airfare či Mandrage.
celý článek komentářů (0)

Fake Tapes zahrají zadarmo v Roxy

Fake Tapes zahrají zadarmo v RoxyPražská indie rocková kapela Fake Tapes, označovaná hudebními žurnalisty za jednu z největších mladých nadějí české hudební scény, se vydává na své první celorepublikové turné. V rámci šesti zastávek tour se kapela představí v Litomyšli, Liberci, Plzni, Brně, Vyžlovce a Ostravě.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.