Kdo si hraje nezlobí aneb tipy pro volný čas

Kdo si hraje nezlobí aneb tipy pro volný čas

Jednou za čas je dobré hodit všední starosti za hlavu. Pracovní povinnosti, děti, rodina, uklízení, to všechno vás velmi vyčerpává. Vymezte si ve svém diáři místo na zálibu, při které se odreagujete a odpočinete si.

více

Kytara napříč žánry se již tuto neděli rozezvučí v Národní technické knihovně

Tři velké dámy, tři osobité přístupy ke kytarové hře, tři originální hudební zážitky -  Janet Robin, Lenka Filipová a Dagmar Voňková-Andrtová zahájí již tuto neděli 12. září svým společným koncertem v Národní technické knihovně mezinárodní festival Kytara napříč žánry. 13. ročník oblíbené hudební přehlídky se uskuteční od 12. září do 20. listopadu v Praze, Kadani, Jihlavě, Pardubicích a na dalších místech České republiky.
celý článek komentářů (0)

Ida Kelarová & Škampovo kvarteto & Desiderius Dužda ROMSKÁ BALADA

Ida Kelarová a Desiderius Dužda tvoří tandem, který prokázal svoji vysokou kvalitu již na řadě nahrávek, naposledy na jazzovém albu Aven Bachtale. S novou nahrávkou Romská balada se vrací do hudebních sfér, které mapovalo již album Staré slzy. Tentokráte však na své cestě přibrali nové hudebníky, z nichž nejvýrazněji ční mladý a nadějný autor (na nahrávce je autorem tří skladeb) a pianista Tomáš Kačo a proslulé Škampovo kvarteto.
celý článek komentářů (0)

ROZTOČ TO S AXE TWIST A ZAŽIJ PÁRTY, KTERÁ ZMĚNÍ!

AXE Angels jsou zpět! Po sérii letních párty pod širým nebem se legendární AXE párty vrací zpět do klubů. A s nimi i osm sexy trenérek flirtování, které vyléčí z nesmělosti i ty nejstydlivější. Osvědčené flirtovací triky prozradí v pátek 10. září na AXE TWIST párty v šumperském klubu Disco 1.
celý článek komentářů (0)

Struny podzimu slaví patnácté narozeniny svým originálním hudebním mixem napříč žánry

Jazz, klasická hudba i originální crossoverové projekty - jubilejní 15. ročník festivalu Struny podzimu již netrpělivě ladí tóny nadcházejících koncertních večerů. Od 19. září do 21. listopadu čeká publikum deset inspirativních výprav za nevšedními hudebními zážitky, v nichž mu budou průvodci takové osobnosti, jakými jsou Jan Garbarek s Hilliard Ensemble, Brad Mehldau s Anne Sofie von Otter, Julia Fischer či Dianne Reeves. Mezi sedmi premiérami festival nyní ohlašuje další novinky. Jednou z nich je i jméno dirigenta závěrečného koncertu jazzové královny Dianne Reeves. Pražskou komorní filharmonii bude řídit skladatel, aranžér a uznávaný kapelník Martin Kumžák, který je široké veřejnosti známý především svým angažmá na úspěšných muzikálech či populární soutěži Star Dance. Další novinkou je speciálně připravený víkend Struny dětem věnovaný těm nejmladším či již tradiční benefiční projekt festivalu nově zaměřený na podporu talentovaných studentů.
celý článek komentářů (0)

Honza Toužimský a David Spilka v novém singlu Fear

Dva rockové hlasy, Honza Toužimský a David Spilka, se spojí v písni Fear z Davidova připravovaného CD s názvem Ghost. Píseň Fear je bohatá na zpěvné melodické linky, gradující do tvrdých metalových pasáží, ale nechybí ji ani téměř rappové prvky.
celý článek komentářů (0)

Little Axe - Bought For A Dollar/Sold For A Dime

Legendární kytarista Skip McDonald a jeho nové album projektu Little Axe. Parta muzikantů okolo Skipa "Little Axe" McDonald, včetně u nás populárního Douga Wimbishe okořenila páté album bluesového projektu trochou dubu a reggae, špetkou gospelu a připravila tak to nejlepší album, které doposud Little Axe nahráli.
celý článek komentářů (0)

Afro Celt Sound System - Capture (1995 – 2010) – 2CD

Aktuální novinkou prestižního hudebního vydavatelství Real World Records je to nejlepší z produkce kapely Afro Celt Sound System. Na dvou discích najdete kolekci dvaceti pěti skladeb vybraných z pěti studiových alb, které Afro Celt Sound System natočili během své patnáctileté hudební kariéry. Dvojalbum se jmenuje  „Capture (1995-2010)" a pro tuto příležitost všechny skladby prošly nově masteringem.
celý článek komentářů (0)

Obchodní dům My Národní slaví první narozeniny

Stylový obchodní dům My Národní se chystá oslavit své první narozeniny. U této příležitosti přichystal pro zákazníky řadu speciálních nabídek, zábavu pro děti a představí také zcela nové značky kosmetiky, oděvů i doplňků, z nichž některé uvádí na český trh exkluzivně. Pouze v My Národní tak budou k dostání Frank Q, Pre end, B.Young a Warehouse. K nim přibude i řada značek, které nebyly do sortimentu zatím zařazeny.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.