Na vzdělání není nikdy pozdě

30.11.2013 | autor: Marie Baxová

Na vzdělání není nikdy pozdě

Kolik umíš jazyků tolikrát si člověkem. Toto pravidlo stále platí. Cizí jazyk je dneska podmínkou k získání kvalitní práce a pokud žádný neovládáte nikdy není pozdě se ho naučit.

Kurzy angličtiny

Angličtina je nejrozšířenější jazyk na světě a je proto dobré ji ovládat na přijatelné úrovni. Co vás nenaučili ve škole jistě doženete díky kurzům angličtiny v Praze pořádané jazykovou školou Empire, kde komunikujete anglicky již od první hodiny s perfektně vyškolenými lektory. Kurzy angličtiny se dělí do několika skupin- vybírat si můžete ze skupinového kurzu nebo individuálního, nezapomíná se ani na maturanty a pomaturitní studium a pokud chcete spojit učení i s cestováním zapsat se můžete i do pobytového kurzu, který vás zavede až do Oxfordu. Na stránkách školy Empire nejdete přihlášku do kurzu a vyzkoušet si můžete i ukázkovou hodinu.

Evropská společnost

Evropská společnost Societas Europaea-SE je novou formou podnikání, které se od standardních národních forem liší v několika bodech. Nejvýznamnějším rozdílem je možnost měnit sídlo společnosti v rámci členských států EU. Hlavní výhody Evropský společnosti-SE jsou daňová optimalizace, právní optimalizace a úspora nákladů na řízení společnosti. Více informací o Evropské společnosti čtěte na stránkách Societas Europaea-SE.

Pohodlné sezení

Při jednání, psaní nebo práci na počítači je důležitá pracovní židle na které sedíte. Pokud je špatná brzy to můžete pocítit v zádech, krční páteři nebo bolestmi hlavy. Představujeme kancelářské stoličky, které jsou otočné, polstrované, s ergonomickým opěradlem, nastavitelnou výškou i sklonem opěradla. K dostání klasické i vylepšené s nastavitelným opěradlem pro hlavu. Na výběr mnoho typů v mnoha barvách. Pro více informací o kancelářských stoličkách klikněte zde.Autor: Marie Baxová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.