Přestavba vašeho vozu zajistí nižší náklady

29.11.2013 | autor: Marie Baxová

Přestavba vašeho vozu zajistí nižší náklady

Také si myslíte, že je vaše auto jen požírač peněz? Benzín a nafta vás stojí ročně desetitisíce ale jezdit se zkrátka musí. Víme, jak můžete na nákladech ušetřit. Nejen to ale i mnohem více naleznete v článku.

Přestavba vozu na LPG

Přestavba auta na LPG nebo-li propan-butan se stává stále více oblíbenější variantou pohonu auta. Pokud jezdíte na LPG sníží se náklady až o polovinu, motor běží pravidelněji, méně se opotřebovává a je tichý. I když si necháte auto přestavit na LPG stále se zachovává možnost používání obou druhů paliva, stačí přepnou tlačítko na přístrojové desce a to i během jízdy. Vůz na LPG je stejně bezpečný jako vůz s benzínovou nebo naftovou nádrží ovšem nezatěžuje tak životní prostředí jako jiná pohonná paliva. Přestavba vozu stojí nemalé investice, které se vám ale v krátkém čase vrátí.

Letní pneumatiky

Přemýšlíte do čeho své auto obujete, když vaše letní pneumatiky už nesplňují kritéria pro bezpečnou jízdu? Nemusíte běhat po obchodech a shánět nové ale letní pneumatiky si lehce objednáte z pohodlí vašeho domova online. Na stránkách eshopu si jednoduše vyberete značku pneumatiky, šířku a profil. Je také dobré vědět, jaké má vaše auto doporučení pro výběr pneumatik.

Repasované díly pro váš vůz

Pokud vašemu vozu něco chybí, je potřeba co nejdříve daný problém vyřešit. Mnozí majitelé aut ale nemohou platit vysoké ceny za nové díly. Řešením jsou proto repasované díly, které jsou sice použité ale opravené do původního stavu, stahuje se na ně stejná záruka jako za nové a jsou za velmi přijatelné ceny. Pokud sháníte nový kompresor, brzdový třmen nebo servořízení zavolejte nám.Autor: Marie Baxová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.