Užitečné věci nejen pro studenty

29.11.2013 | autor: Marie Baxová

Užitečné věci nejen pro studenty

Škola už sice začala ale to neznamená, že během roku nebudete nic nového potřebovat. Podělíme se s vámi o užitečné věci i rady a to nejen pro studenty.

Zdravá záda rovná se kvalitní batoh

I když začátek školního roku dávno započal, kvalitní batoh potřebujete vždy. Představujeme vám školní batohy společnosti Quattro Fratelli,s.r.o. Na stránkách eshopu si můžete vybírat z široké škály batohů krásných vzorů a barev, opatřené mnoha kapsami a to na nošení nejen do školy ale i na výlety nebo běžný den. Nezapomíná se ani na batohy s polstrovanou kapsou na notebook. Všechny batohy mají polstrované, anatomicky tvarované a nastavitelné ramenné popruhy, včetně ergonomicky tvarované části pro záda.

Bakalářská práce

Bakalářská práce je pro mnoho studentů velký oříšek. Tato práce musí být originální a autor musí uvést všechny prameny z kterých čerpal. Práce obsahuje 30-40 stránek nejen z poznatků odborné literatury ale i názory a poznatky samotného studenta. Pokud se i vy chystáte psát bakalářskou práci více informací čtěte na bakalářce.

Plnící sady

Nejen studenti ale i vy již školou nepovinní musíte čas od času  použít tiskárnu. Plnící sady z eshopu www.glfarby.sk nabízí sady do tiskáren HP, Canon a Lexmark, které jsou jednoduché na obsluhu a snižují náklady na tisk až o 80%.Autor: Marie Baxová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.