Vložit inzerát zdarma

IT/ Vývoj aplikací a systémů

Programátor PHP (web developer)

Požadujeme

- perfektní znalost PHP5 OPP
- perfektní znalost MySQL
- znalost XML, XSL a XHTML/CSS
- zkušenost na vývoji systémů vítána, avšak ne vyžadována
- zájem o nové technologie a ochota se dále vzdělávat

Nabízíme

- volná pracovní doba, dle dohody i práce z domu
- práce na plný úvazek (HPP, ŽL)
- platové ohodnocení dle zkušeností
- profesní růst
- finanční bonusy
- zkušenosti na velkých projektech
- dlouhodobou spolupráci a zázemí rozvíjející se společnosti

Náplň práce

- vývoj našeho systému WebSeller (CMS, ESHOP)
- programování na zakázku (tvorba nových aplikací, intranety, individuální scripty)
- vývoj a technický servis internetových projektů

Místo výkonu práce: Brno
Nástup: Ihned

Kontakt:Jaroslav Mikeš
E-mail: j.mikes@webseller.cz
Kraje: ČR - Jihomoravský krajCena: dohodou