Vložit inzerát zdarma

IT/ Vývoj aplikací a systémů

Webmaster / HTML kodér

Pracovní náplň:

- kódování validních a přístupných webových stránek
- aktualizace a úprava webových stránek

Nabízíme:

- možnost externí spolupráce, práci z domova
- měsíční vyúčtování na základě odvedené práce
- prémie závislé na kvalitě odvedené práce a plnění termínů

Požadujeme:

- výborné znalosti (X)HTML, CSS
- dobré znalosti Photoshop
- dobrá znalost kódování pro dynamicky generované weby a v problematice SEO
- základy PHP a JavaScriptu
- znalost XML/XSL výhodou
- pracovní nasazení, flexibilitu a schopnost rychle se učit
- aktivní přístup při řešení úkolů

Počet odpracovanych hodin přibližně 10hod/tydně.

Kontakt:WebSeller s.r.o., Bochořákova 13, 616 00 Brno, +420 549 210 121
E-mail: info@webseller.cz