Vložit inzerát zdarma

Doplňky výživy

Na klouby

Na klouby

OK Beta (150g), doplněk stravy pro podporu kloubů - směs k přípravě nápoje s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobená z pečlivě vybraných ingrediencí té nejvyšší kvality
Vlivem jednostranné námahy kloubů, přetěžování, nadváhy, věku kloubní chrupavka degeneruje.
OK Beta , díky svému jedinečnému složení, obsahuje látky, které jsou součástí základní struktury chrupavky, dále látky, které zabezpečují její pružnost a především blokuje aktivitu enzymů, které narušují její strukturu.
OK Beta tedy hraje zásadní roli v reparaci a regeneraci kloubů
OK Beta je zdrojem organicky vázaného vápníku (Ca). Díky své unikátní vazbě má nejvyšší vstřebatelnost! OK Beta hraje pozitivní roli nejen ve zpevňování kostí, ale zároveň také v udržování acidobazické rovnováhy a účasti na svalové kontrakci, včetně srdeční činnosti.
OK Beta svým jedinečným složením napomůže snížit kyselost organismu a tím přispěje ke zdravému stavu všech kloubů v těle a ochraně celého Vašeho organismu před škodlivinami vzniklými překyselením!. nezávislý distributor03-004446

Kontakt:www.obchudek1.cz
E-mail: pavlickovalucie@email.cz
Cena: 990
Odpovědět na inzerát 

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.