Čím doladit všedně vypadající outfit?

29.12.2019 | autor: Redakce PŽ

Čím doladit všedně vypadající outfit?

Každý den trávíme před zrcadlem doslova hodiny. Snažíme se o to, aby náš konečný outfit vypadal dostatečně reprezentativně, aby byl opravdu vkusný a kdekomu se líbil. Jenže pravdou je, že stále více žen zapomíná své outfity dolaďovat. Mnohé outfity mají vkusný a stylový základ, bohužel se posléze zapomene na jednu věc, a to na doplňky, o nichž je známé, že outfit vyšperkují. Abyste tedy při hodnocení dostali deset bodů z deseti, je třeba outfit pořádně vyladit zmiňovanými doplňky, ideálně šperky a hodinkami.

I když mnohé ženy mají opravdu krásné sbírky svých šperků, jen málokterá žena je opravdu nosí. Jenže to je velká škoda. Ve spěchu ženy zvolí maximálně vkusnou kabelku, ale na náušnice nebo na náramek se už zapomíná.

Je však také možné, že některé ženy nemají ve své sbírce takové šperky, které by vytáhly, když plánují jít na ples nebo na jinou velkou společenskou událost. Mnohé ženy zkrátka opravdu nemají, jak dané outfity doladit, a tak by měly zamířit do zlatnictví v Ostravě, kde nakoupí nejvíce vkusné a stylové šperky společně s nestárnoucími hodinkami, které jsou u jednotlivých outfitů také velmi potřebné a důležité.

Když doladit outfit, tak se šperky

Jak již bylo několikrát zmíněno, outfit mohou vyšperkovat maximálně doplňky, a to konkrétně šperky, kterých by měla být plná šperkovnice, ať je z čeho vybírat. V případě, že patříte k ženám, které si pro šperky teprve půjdou, poradíme vám. V ideálním případě sáhnete po velice vkusných kouscích z dílny Calvin Klein. Ano, i Calvin Klein má šperky, značka opravdu nevyrábí jenom oblečení nebo parfémy.

Nezapomeňte na hodinky

A až si pojedete do Ostravy pro šperky, nezapomeňte si koupit i některé krásné hodinky, které k dokonalému outfitu také potřebujete. Za zvážení stojí hlavně Tissot hodinky nebo Seiko hodinky, obě se vyrábí v dámské i pánské podobě. Další volbou jsou také cenově dostupnější hodinky.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.