Jak správně sladit náš outfit?

28.4.2016 | autor: Redakce PŽ

Máte šatník plný zajímavého oblečení, ale při jeho výběru nevíte, jak vše dokonale sladit, abyste vypadala dokonale? Pokud je tomu tak, přinášíme vám několik tipů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Pokud si vybíráte kvalitní dámské oblečení na všední den, do práce, nebo třeba důležitější událost, je vždy správné, aby ladilo barevně. Drobné kontrasty mohou být dobrou volbou, ale pamatujte, že nic se nemá přehánět. Proto je dobré využívat buď odstíny stejných barev, nebo takové kombinace, které k sobě zkrátka velmi dobře ladí. Jedině tak s daným oblečením nešlápnete vedle.

Sladit oblečení můžete i podle materiálů

Nemusí to být nutně jenom barva, jelikož hledět můžete také na samotný materiál, na základě kterého lze svůj outfit jednoduchým způsobem sladit. Pokud budeme konkrétní, dáme za příklad oblíbené kožené dámské bundy. Ty jsou dnes velkým hitem. A právě k nim se mohou hodit třeba kožené kabelky, stejně jako kožená obuv. I s tímto krokem rozhodně nešlápnete vedle. Navíc vás kůže zaujme hned celou řadou dalších pozitiv, kam se řadí:

·         Velmi originální vzhled

·         Vysoká kvalita

·         Dlouhá životnost

Samozřejmostí je také to, že kůže dnes nabídne i možnost volby z různých provedení, stejně jako z různých barevných kombinací. Nehledě na možnosti kůže syntetické.

Doplňujte oblečení výraznějšími prvky

Jak na to? Ideálně pomocí různých šperků. Mohou to být například brože, stejně jako to mohou být náhrdelníky a řetízky, stejně jako třeba dámské náušnice. Pokud je součástí vašeho outfitu cokoliv lesklého, právě daným šperkem daný prvek nejenom zvýrazníte, ale zajistíte také to, že nebude vypadat nijak osamoceně. Využívat dostatek kvalitních šperků se doporučuje hlavně na společenské události, jelikož skvěle korespondují hlavně s večerními šaty, ale různé brože se rozhodně neztratí ani na tom běžném, volnočasovém oblečení, které můžete nosit každý den – třeba do vašeho zaměstnání.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.