Kouřové líčení krok za krokem

10.10.2009 | autor:

Kouřové líčení krok za krokem

Nestárnoucí kouřové líčení snad nikdy nevyjde z módy. A není divu. Vždyť která žena by nechtěla mít pronikavý pohled a svůdný výraz? Proto se pojďte s námi podívat, jak si vykouzlit kočičí kouřová očka krok za krokem.

Před startem

Základem je podklad. Zde záleží na vás, co jste zvyklá používat. Tónovací krém, tekutý make-up, pudr, bronzující kuličky. Až sjednotíte obličej a zakryjete drobné nedostatky, můžete se vrhnout na hlavní „hvězdu“ dne – vaše kukadla!

Začínáme!

V kouřovém líčení hrají prim oči, proto nechte rozehrát koncert žhavých pohledů a pusťte se do líčení vašich „oken do duše“. Ze všeho nejdřív naneste trochu sypkého pudru pod oči. Je to vaše pojistka pro případ, kdyby vám poprašek černého stínu ulpěl v této oblasti. Díky tomuto triku půjde neposedná šmouha štětečkem snadno odstranit.

Nyní uchopte do ruky černou matnou tužku na oči a veďte jí linku těsně nad horními řasami. Začněte u vnitřního koutku oka a pokračujte směrem ven. Linka by se měla směrem k vnějšímu oku rozšiřovat. Ideálně nechte při líčení oko zavřené. Následuje hra stínů. Vezměte do ruky tmavý stín, může být černý, černošedý či tmavě hnědý a kopírujte jím linku na horním očním víčku. Stejnou barvou stínu udělejte také silnější linku na spodním víčku. Zvětšíte tak tvar oka a vykouzlíte si dramatický pohled.

Finišujeme

A blížíme se do finále. Pro zjemnění výrazného kouřového líčení rozetřete tmavý stín na horním pohyblivém víčku do ztracena pomocí světlejšího stínu. Může vám posloužit stříbrný, šedý, tmavě fialový či světlejší hnědý stín se třpytkami (pokud jste použila jako tmavou variantu hnědou barvu stínu). Tímto světlejším stínem pokryjte celou plochu víčka.

Nezbývá než přejet kukadla černou maskarou. Řasenku nanášejte pečlivě a klidně ve dvou vrstvách. Nadzvednuté a výrazné řasy úžasně podtrhnou váš sexy look. V posledních minutách ještě zvýrazněte lícní kosti jemnou tvářenkou a rty leskem či světlou rtěnkou. Myslete na to, že hlavní roli dnes hrají vaše oči, proto zbytek obličeje naličte jen velmi jemně. Nechcete přeci vypadat jak dáma z vykřičeného domu!

Kouřové líčení je fuška, ale promění vás v sexy dračici, o kterou se muži budou prát. Tak co říkáte, nestojí to za vyzkoušení?Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.