5 pádných důvodů, které jasně hovoří pro trenýrky

24.1.2020 | autor: Redakce PŽ

5 pádných důvodů, které jasně hovoří pro trenýrky

Ženy si myslí, že muži výběr spodního prádla neřeší, ale opak je pravdou. Doby, kdy si pánové s výběrem spodků příliš nelámali hlavu a nosili jeden a ten samý střih od dob svého mládí až do důchodového věku, jsou dávno pryč. Většina se naopak zajímá o materiály i střihy a snaží se najít ideální poměr ceny, kvality a komfortu. Často se však nemohou rozhodnout mezi trenýrkami a boxerkami. Která varianta je lepší? Obě mají pro i proti, my jsme se zaměřili na nesporné výhody trenek.

Nabízí nepřekonatelné pohodlí

Pokud si muž vyloženě nelibuje ve spodním prádle, které ho těsně obepíná, jen těžko najde přemožitele bavlněných trenýrek. Je v nich spousta místa, což ocení především majitelé většího nádobíčka.

Sluší (téměř) každému

Boxerky jsou jasnou volbou pro vysportované chlápky. Jenomže ne každý se může pochlubit muskulaturou jako Mark Wahlberg – pro muže s užšími stehny jsou jednoznačně lepší trenýrky. A když na to přijde, pro svůj typ postavy najde vhodný střih trenek každý. Trefou do černého jsou ikonické trenky Calvin Klein.

Jsou sexy

Ale ne prvoplánově. Stačí se však pozastavit nad správnou kombinací střihu a barevného provedení – výsledek předčí očekávání. A pokud někdo namítá, že trenýrky jsou všechno, jen ne sexy, ať se koukne na trenky Tommy Hilfiger.

Mají pozitivní vliv na plodnost

Vliv spodního prádla na zdravý vývoj spermií byl předmětem řady průzkumů. Mnozí odborníci se shodují na tom, že vzdušné trenýrky nezahřívají genitálie jako boxerky a slipy, čímž vytváří lepší podmínky pro muže, kteří se chystají zplodit potomka.

Hodí se pro celodenní nošení

V jakém spodním prádle se muž cítí pohodlně po celý den, a to bez ohledu na to, co právě dělá? Dobře padnoucí trenýrky přijdou vhod při mnohahodinovém sezení na kancelářské židli, večerní relaxaci u televize a dokonce i při sportu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.