Silvestrovské líčení

31.12.2009 | autor:

Silvestrovské líčení
Vánoce jako svátky klidu a dobré pohody probíhají obvykle podle tradic, v klasickém stylu a harmonii. Silvestr naopak nechává magickou atmosféru Vánoc prožitých s blízkými za sebou a slibuje něco nového. Kouzlo se mění v tajuplnost a očekávání. Nabízí příležitost opustit to staré a pustit se plnou hlavou do všeho nového. Den jako stvořený k experimentům a okázalým fórkům. Jste-li po celý rok uvadlá šedá myška, využijte silvestrovské noci a proměňte se v ledovou královnu, vášnivou Carmen nebo pořádně vybarvenou rebelku.
 

Královna zimy

Zimní období přímo vybízí k tvořivosti, proto se při líčení á la ledová královna inspirujte pohledem z okna. Přeneste jiskřivou krásu sněhu na svá líčka. Na pleť použijte světlý nebo transparentní pudr, tvářenku s odleskem do růžova a třpytivé flitry. Oči orámujte lesklou ocelově modrou linkou a vystínujte perleťově bílými očními stíny. Na řasy použijte černou, případně můžete konečky přetřít bílou řasenkou. Extravagantnější vzhled vám dodá bodypainting ve stříbrné barvě.
 

Jako Carmen

Jako Carmen si budete připadat, když investujete pár stovek do kvalitní červené rtěnky. Obarvit rty na tuto barvu s sebou vždy nese rizika, proto kvalitu rtěnky doopravdy nepodceňujte. Vizážisté vám potvrdí, že červená sluší každé ženě, takže pokud máte obavy, že k vám červená nejde, zapomeňte na ně. Důležitý je ovšem odstín. Právě ten rozhodne o celkovém vzhledu. Všeobecně platí, že tmavší typy si mohou dovolit sytější až vínové barvy. Na očích vykouzlete nad horním víčkem přesnou černou linku, kterou u vnějšího oka vytáhněte trochu výš a prodlužte více než obvykle. Tajuplnosti dosáhnete použitím černé krajkové pásky přes oči.
 

Vybarvěte se

V módních trendech jste si mohli všimnout, že letos vládne barvám sytá fialová a zelená. Silvestr je skvělou příležitostí, jak tyto barvy povýšit až k vašim vlasům. Pořiďte si paruku! K fialové paruce vystínujte své oči lila tóny a zvýrazněte je tmavou purpurovou linkou. K docílení plastičnosti použijte trochu bílé doprostřed víček a černou řasenku. Na rty použijte rtěnku ve fialové barvě s nádechem do růžova. K zelené paruce v žádném případě nepoužívejte zelené stíny, vypadala byste jak ropucha. Naprosto vám postačí černá tužka a červenooranžová rtěnka s leskem. Oblečení volte ve stejných barvách jako líčení, v černé nebo kovově stříbrné či zlaté. 


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.