Trvalá na řasy

31.3.2010 | autor:

Trvalá na řasy

Mít krásné, dlouhé a vyživené řasy je snem snad každé ženy. Jenže ne každé dá příroda do vínku takové řasy, který jako by z oka vypadly mrkacím panenkám. Kde selže genetika, podá pomocnou ruku kosmetický salon. Vyzkoušejte trvalou na řasy a vykouzlete si oslnivý look.

Zvedněte své řasy

Vlastníte-li řasy rovné jako hřebíky, pravděpodobně nakupujete drahé řasenky s natáčecím efektem a každé ráno mučíte své neposedné brvy kleštičkami na řasy. Výsledkem jsou sice na několik minut až hodin natočené řasy, ovšem sexy efekt nikdy nevydrží dlouho, nehledě na to, že vaše brvy jsou dlouhodobým ohýbáním oslabené a polámané. Jak celou situaci řešit? Svěřte se do rukou kosmetičky a nechte řasy natočit permanentně. Výsledný efekt vás jistě příjemně překvapí. Zvednuté a natočené řasy dodají očím nový šmrnc, opticky prohloubí váš pohled a vaše sebevědomí hned poroste o pěkných pár centimetrů směrem nahoru. Svůdně vypadající řasy do oblouku vydrží asi měsíc až čtyři, v závislosti na kosmetickém studiu, struktuře řas a zkušenostech s podobnými procedurami.

Kosmetická procedura aneb Jak probíhá trvalá na řasy

Technika natáčení řas probíhá pomocí malých natáček, po jejichž sundání budou vaše brvy stylově nakroucené. A co konkrétně očekávat? V den, kdy jste do kosmetického salonu objednána, raději nezatěžujte brvy řasenkou, naopak je nechte přirozeně dýchat. Kosmetička vám nejprve odlíčí oči a vybere nejvhodnější velikost natáčky, kterou pak k hornímu víčku přilepí speciálním lepidlem na řasy. Následně dojde k zvednutí řas a jejich přichycení na natáčku, kde budou zafixovány speciálním roztokem. Po uplynutí určité doby kosmetička oči umyje, sundá natáčky a řasy vyživí. Celá procedura zabere asi hodinu času. Protože mohou být brvy po trvalé poněkud oslabeny, pořiďte si kvalitní vyživující řasenku a odličovací přípravek pro citlivé oči. Proceduru lze znovu opakovat po uplynutí dvou až tří měsíců.Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.