Virtuální kadeřnictví: Vyberte si účes přes internet!

6.2.2010 | autor:

Virtuální kadeřnictví: Vyberte si účes přes internet!Účesy. Viděli jste již stovky obrázků žen a mužů s úchvatně načesanými vlasy. Potkali jste na ulici nespočet lidí s perfektním střihem. Máte své vysněné tipy, přesto si však stále netroufáte zajít ke své kadeřnici, aby vám nový účes vytvořila. Bojíte se, že vám nebude slušet a ne každý to prostě riskne. Nevíte-li si rady s tím, jaký účes vám bude slušet, zkuste ho nejprve změnit virtuálně. Na internetu naleznete nespočet odkazů na takzvaná virtuální kadeřnictví. V zásadě můžete vybírat ze dvou možností, a to vyzkoušet si změnu účesu zdarma nebo za drobný poplatek.

Placená varianta změny účesu

S vytvořením účesu nanečisto vám pomohou profesionálové. Jediné, co musíte udělat, je zaslat správnou fotografii na e-mail uvedený na webových stránkách poskytujících služby virtuálního kadeřníka. Po zaplacení dostanete kolekci účesů. Počet variant účesů se odvíjí od ceny. Za zhruba dvě stě korun vám vyškolený vizážista nebo kadeřník navrhne patnáct až dvacet možností, jak změnit image. Za pět set korun obdržíte stovku vlastních fotografií s originálním účesem.

Účes zdarma snadno a rychle!

Webové stránky nabízející proměnu vzhledu bez placení se stále více zjednodušují. Jednotlivé kroky jsou obvykle názorně předvedeny, takže se nemusíte obávat zabrousit i na zahraniční odkazy. Většina programů pracuje na stejném principu. Nejprve se zaregistrujete, k čemuž potřebujete e-mail, přístupové jméno a heslo. Poté nahrajete fotografii a postupně vytyčíte hranici hlavy, obličeje, očí a rtů. Nyní nezbývá nic jiného než začít. Měnit můžete nejen účes, ale také make-up, barvu očí, rtů, očních stínů a linek a tak dále. Pokročilejší programy mají ve své nabídce i sluneční brýle nebo takzvané hot looks, kdy jedním kliknutím zkopírujete kompletně vzhled nějaké celebrity.

Jak vybrat správnou fotografii

Nejpřirozenějších výsledků dosáhnete pouze s kvalitní fotografií. Ta by měla mít dostatečné rozlišení. To znamená, že i při několikanásobném zvětšení bude stále zřetelná. Nejvhodnější je póza jako na pasové fotografii ukazující také krk a ramena. Vlasy stáhněte do culíku, aby později nevyčuhovaly zpod nově navržených účesů.


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.