Chcete ženě darovat šperk? Poradíme vám, jaký

29.10.2019 | autor: Redakce PŽ

Chcete ženě darovat šperk? Poradíme vám, jaký

Co ženy jednoznačně milují? Jsou to bezesporu šperky. Samozřejmě každá žena je jiná, ale žádnou ženu neurazíte, pokud jí přinesete nějaký vkusný šperk. V současné době je nabídka šperků velice různorodá, vybírat si můžete z mnohých druhů. Vypozorujte proto, jaký styl se vaší partnerce líbí, a od toho se při výběru odpíchněte. Jak již bylo zmíněno, každá žena je jiná a každá miluje něco jiného. Zatímco některé ocení mít spíše vkusné hodinky z hodinářství Ostrava, jiné ocení prsteny a náramky.

Pokud si nejste jistí tím, co ženě darovat, poradíme vám. Vybrali jsme několik šperků, s nimiž nešlápnete vedle a s nimiž jednoznačně uděláte radost jakékoli ženě a s jakýmkoli vkusem.

Náramek Calvin Klein

Každá žena ví, že outfit nebude nikdy dokonalý, pokud bude postrádat nějaký šperk, respektive doplněk. Bez doplňků to dnes nejde, jednotlivé outfity jsou bez doplňků smutné, proto se ženy snaží outfit doplňky vyšperkovat. A když jsme u toho vyšperkování, skvěle se k outfitům hodí náramek Calvin Klein, který hezky jde i k hodinkám, jež žena na ruce nosí.

Náramky jsou nestárnoucím módním doplňkem, který se hezky kombinuje hlavně s elegantními typy outfitů. Hodí se však také do kanceláří, kde je předepsaný dress code.

Náušnice Calvin Klein

Mnohým ženám však náramky z rukou sjíždí, jelikož jejich ruce jsou skutečně velice úzké. Právě ty raději ocení náušnice Calvin Klein, které hezky zvýrazní jejich krk a které poukážou na obličej, nikoli na často problematické partie, k nimž ruce padají.

Náušnice se navíc kombinují daleko lépe než náramky, jelikož se hodí nejen k elegantním lookům, ale také k jakýmkoli jiným outfitům. Náušnice se tedy daleko více vynosí a udělají více parády. Ženy si je mohou vzít třeba k šatům na špagetových ramíncích nebo k áčkovým sukním.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.