Elegantní dámské plavky

15.6.2016 | autor: Redakce PŽ

Zatímco pro někoho představuje léto nádherný čas strávený na pláži, opalováním, plaváním a srkáním dobrého drinku, pro někoho jiného představuje noční můru zvanou „plavky“. Pro každou jsou tu nějaké dámské plavky.

Ženy, které jsou se svou postavou spokojené, nemají co řešit, jednoduše ukážou, co chtějí, zatímco jsou na své nedostatky pyšné, ale pak jsou tu dámy, které už tři měsíce před létem hledají trendy v dietách. Ať už patříte na kteroukoliv z těchto lodí, měla byste vědět, že i plavky umí být vstřícné a každé postavě pomoci k dokonalejším proporcím.

Jde jen o to, vybrat si správný model, který vám bude umět polichotit a ve kterém si budete připadat pohodlně. V dnešní moderní době existují nejrůznější střihy plavek, které zvládnou schovat všechny vaše nedostatky tak, abyste si i vy na pláži připadala dokonalá a neskrývala se pod ručníkem do posledního okamžiku, než se ponoříte do vody. Získejte nové sebevědomí v dokonalých plavkách toho správného střihu – vybírejte podle své postavy.

Plavky, plavky, kolik je vás asi

Bikiny, monokiny, jednodílné, tankiny a další dámské plavky. Už začíná být docela těžké se ve všech těch střizích a modelech vyznat, vezmeme to tedy jednoduše. Pokud máte větší zadeček či se vám nelíbí vaše stehna a chcete je schovat, měla byste volit plavky, které mají místo klasického spodního dílu trenky nebo kraťásky. Pokud se ale více obáváte odhalení strií na bocích a velkého bříška, měla byste se poohlédnout po nějakých tankinách nebo jednodílných plavkách.

Pokud by vás zajímala historie dámských plavek, doporučujeme článek na wikipedii.

Zatímco tankiny se skládají z topu a kalhotek, jednodílné plavky jsou z jednoho kusu. Volba je na vás, ale nezapomínejte ani na svá prsa, která mohou ve správném střihu odpoutat pozornost od dalších nedostatků. Bříško a celý trup umí „rozstřelit“ také monokiny, což jsou bikiny spojené pruhem látky mezi vrchním a spodním dílem. Klasické dvoudílné plavky jsou potom vhodné pro ženy, které jsou se svým vzhledem spokojené a nebojí se nic odhalit.

Pokud hledáte inspiraci i na jinou dámskou módu, doporučujeme web eleganter.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.