Gelovým nehtům odzvonilo!

10.3.2010 | autor:

Gelovým nehtům odzvonilo!

Hit posledních několika sezón, dlouhé umělé nehty, postupně mizí ze scény. Stále častěji se manikérky věnují opečovávání vlastních nehtů zákaznic. Výrazné vzory a nablýskané barvy už jsou, zdá se, pasé. Za top se nyní považuje přirozená francouzská manikúra na kratších nehtech nebo odstíny pleťových barev.

Dejte vyniknout svým nehtům

Ano, je to tak. Přestože gelové nehty vypadají opravdu skvěle, navíc jsou velice praktické a je s nimi dovoleno dělat téměř všechnu běžnou práci, neubírá to nic na faktu, že škodí vlastním nehtům. Pod dokonalou krásou se totiž schovávají olámaní chudáčci, kteří svou nažloutlou barvou připomínají cigaretové papírky. To si dnes začínají uvědomovat i moderní ženy. Péče o vlastní nehty je sice náročnější, vyžaduje větší péči, pozornost, čas i peníze, ale vyplatí se. I vlastní nehty mohou být krásné a téměř nerozeznatelné od těch gelových.

Vlastní inspirace

Péče o vlastní nehty má ještě jednu další výhodu: pokud jste zručná, můžete starost o nehty převzít sama a nepotřebujete manikérku. Až se budete večer nudit u televize, vytáhněte si pilník, nůžtičky, své oblíbené laky a leštičku na nehty a šup na to!

Způsobů, jak upravit své nehty je několik. Mnohým ženám vyhovuje nenápadný, přesto něžný a vkusný styl vyleštěných nehtů. V tomto podání stačí nehty zapilovat do příslušného tvaru a pak vyleštit leštičkou. Dosáhnete dokonalého lesku za pár minut. Dalším oblíbeným stylem je francouzská manikúra. Tento způsob úpravy nehtů je sice náročnější, ale i tady výsledek stojí zato. Stačí pomocí upevněných proužků na špičky nehtů nanést bílý lak a zbytek přelakovat přírodním růžovým odstínem. K zahození nejsou ani nehty pečlivě upravené do odstínu oblečení, které máte právě na sobě. Zaručeně upoutají pozornost a vyzdvihnou krásu upravených nehtů. Tak se nebojte, buďte kreativní, upravená a krásná!Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.