Když se řekne espadrilky..

3.5.2017 | autor: Redakce PŽ

Když se řekne espadrilky..

Když se řekne espadrilky, ne každý si pod tímto názvem umí cosi představit. Espadrilky bychom mohli přeložit jako módní letní plátěnky. I ony, jako jiné body a oděv, prošly určitou evolucí. V současnosti se opět vrací do našich botníků. Ještě je nemáte? Tak neváhejte! Určitě osloví i vás. Boty espadrilky za sebou mají zajímavou historii. Pojďme si ji přiblížit. Jedná se o plátěnky, obvykle nízké. Narodily se v Pyrenejích již ve 14. století. Byly vyrobeny z plátna a měly podrážku z provazu s charakteristickým opletem po straně podrážky. Do dnešní doby prošly řadou evolučních módních změn. Přesto jim v jejich základní podobě často zůstala jedinečná vlastnost - unisex. Topshelf.cz vám však espadrilky nabízí i v dámském a pánském provedení. Můžete si tak zakoupit ryze pánské espadrilky nebo espadrilky dámské.

Bez barevných tenisek ani ránu

Chystáte se na jarní úklid a po otevření botníku zjišťujete, že máte snad padesát párů bot včetně žabek a kozaček? Pokud vám však ve vašem botníku chybí kotníkové tenisky dámské, určitě váš botník není úplný. Tyto krásné barevne-sportovni-tenisky jsou určeny hlavně odvážnějším jedincům, kteří dobře vědí, že splynout s davem je největší hloupost, jaké by se mohli dopustit. Vždyť přece člověk by měl chtít v životě vyniknout. Barevné tenisky vám tuto touhu dokonale naplní.

Nechte svůj botník, aby mluvil za vás

V botníku vám rozhodně nesmí chybět ani tenisky na jaro slip on. Jen si to představte: krásný, slunný jarní den, odevšad se ozývají ptáci a vy se chystáte vyrazit za svými přáteli. Pokud budete mít své slip-on - znamená to, jenom nazout a jít. Žádné tkaničky, žádné zdržování, jen rychle běžet za zábavou.

Pojďme si to tedy pěkně shrnout. Aby byl váš botník úplný, musí v něm být espadrilky, kotníkové tenisky a slip on.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.