Prsteny z minerálů a perel jsou hitem nejen letním

16.7.2023 | autor: Redakce PŽ

Prsteny z minerálů a perel jsou hitem nejen letním

Už jste je viděli? Elegantní, jemné a třpytivé. Ideální doplněk pro ty z vás, kteří si potrpí na jemné šperky, které nejdou přehlédnout. Prsteny z minerálních kamenů a perel se staly hitem. Máte už i vy ten svůj?

Minerální prsteny se barev nebojí

Prsteny z minerálů a perel jsou vyrobeny z různých druhů polodrahokamů. Díky tomu si můžete vybrat šperk, který sladíte nejen s oblečením, ale klidně i se šperky, které nosíte každý den. Prsten s granátem, peridotem nebo měsíčním kamenem klidně můžete vrstvit. Prsten s tyrkysem může zazářit samostatně nebo ho můžete kombinovat s prstenem s rodochrozitem a vytvoříte tak neobyčejnou kombinaci.

Tyto české ručně vyráběné šperky najdete v e-shopu Perlomanie. Minimalistické prsteny jsou tromlované nebo broušené a doplněné sladkovodními perlami. Díky tomu vzniká elegantní perlový šperk, který ale bez omezení můžete nosit každý den.

Máte rádi jemnost?Vyberte si například prsten s ametystem a bílou perlou a nechte ho zazářit samostatně.

Milujete barvy a vrstvení?Kombinujte třeba prsten s tyrkysem a prsten s apatitem a vytvořte kombinaci, která bude výrazná a vy je na svém prstu skoro neucítíte.

Minerální prsten na každou ruku

Prsteny z polodrahokamů a perel jsou vyráběny z mini broušených i tromlovaných kamenů. Výběr velikosti je hračka. Prsteny na gumičce mají skvělou vlastnost se o maličko zvětšit, díky tomu stačí velikost S, M nebo L jen odhadnout a prsten vždy skvěle padne. Dopřejte si jedinečný perlový šperk, se kterým zazáříte.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.