Inzerce

Jednou z populárních a hojně navštěvovaných částí našeho webu je inzerce, která zahrnuje širokou škálu zboží a služeb. Pokud máte zboží, které byste rádi prodali, či naopak něco hledáte, prohlédněte si seznam kategorií a vyberte tu, která odpovídá vaší poptávce. Nabídku inzerátů můžete filtrovat podle názvu, popisu, ceny, typu inzerátu a geografické lokality.

Jak začít inzerovat?

1) Zaregistrujte se na naše stránky. Vkládat inzeráty mohou pouze přihlášení uživatelé.
2) Ve formuláři Inzerce zadejte "Vložit inzerát".
3) Vyberte kategorii zboží, vyplňte formulář, nahrajte fotku.

Výhody a funkce

Hlavní výhodou inzerce na našem portálu je naprostá bezplatnost. Inzerát tedy můžete vložit ZDARMA.

Je nám jasné, že ne vždy chce člověk uvádět citlivá data o sobě komukoli. Nabízíme proto službu CHRÁNIT KONTAKT, kterou zaškrtnete při vkládání inzerátu. Pod inzerátem se váš kontakt nezobrazí a místo něj se objeví pokyny k tomu, co dělat, aby vás zájemce o vámi nabízené služby mohl kontaktovat. Člověk, který bude mít o nabízené zboží, služby nebo třeba seznámení (v sekci Seznamka) zájem, zašle na uvedené číslo SMS v uvedeném tvaru. Vygeneruje se mu kód, který mu po zadání do systému vaše osobní údaje zobrazí. Nemusíte se tak bát, že vaše údaje zneužije někdo, kdo o vaši nabídku nemá zájem.

Podmínky inzerce

V Inzerci smí prodávat pouze jednotlivci (fyzické osoby), kteří danou věc mají v osobním vlastnictví. Právnické osoby a OSVČ a prodej zboží komerčního charakteru (tedy prodej za účelem dosažení zisku) jsou z bazaru vyloučeny. Prodávající i kupující musí být registrovaným členy portálu Praktický-život.cz.

Reklamace a kontakty

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky k inzerci, neváhejte se na nás obrátit.

Redakce (redakce@prakticky-zivot.cz)
Vyhledávání inzerátu
od do
Typ inzerátu

KrajV této kategorii momentálně není žádný inzerát, buďte první a zvyšte své šance. Klikněte zde pro vložení inzerátu.

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.