Obchodní podmínky pro Praktické slevy

Provedením objednávky, nám dáváte svolení zakoupit pro Vás poukaz na vybranou službu dle podmínek uvedených níže.

Zakoupený poukaz je vyměnitelný za zboží či služby poskytované dodavatelem služeb (“Poskytovatel služeb”). Poskytovatel, nikoliv WebSeller s.r.o., je plně zodpovědný za příjem poukazu, který jste si zakoupili. WebSeller s.r.o. pouze prodává poukaz, který může být využit k získání služeb od dodavatele.

Podmínky použití pro poukazy na stravovací služby

Pro tuto sekci, Restaurace je považována za poskytovatele služeb, který nabízí ve své provozovně jídlo a pití k dispozici i výměnou za poukazy Kolektivu.

  • Podmínky užití slevového kuponu jsou vytištěny přímo na něm. Zákazník se v době nákupu zavazuje k jejich dodržení.
  • Poukázka nemůže být použita k zaplacení spropitného, daní a nebude vrácen zbytek její hodnoty, pokud není uvedeno jinak.
  • Ani my, ani restaurace nejsme zodpovědní za ztracené nebo ukradené poukazy nebo referenční číslo poukazu.

Pokud proměníte slevový kupón za nižší než jeho původní hodnotu, nemáte nárok na kredit, peníze nebo nový slevový kupón, pokud to nevyžaduje zákon.

Podmínky a pravidla pro poukazy poskytovatelů nestravovacích služeb

Použití poukazu se může vztahovat k produktům prodávanými poskytovatelem, a nemůže se vztahovat na balící či přepravní poplatky. Limitován jeden (1) poukaz k použití. Pouze jeden poukaz může být použít při objednávce pokud není specifikováno jinak poskytovatelem.

  • Podmínky užití slevového kuponu jsou vytištěny přímo na něm. Zákazník se v době nákupu zavazuje k jejich dodržení.
  • Ani my, ani obchodník nejsme zodpovědní za ztracené nebo ukradené poukazy nebo referenční číslo poukazu.

Pokud proměníte slevový kupón za nižší než jeho původní hodnotu, nemáte nárok na kredit, peníze nebo nový slevový kupón, pokud to nevyžaduje zákon.

Právo Spotřebitele odstoupit od smlouvy

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má spotřebitel v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě spotřebitel kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz. Odstoupení od smlouvy musí být doručeno nejpozději poslední den 14 denní lhůty. 

Toto ustanovení zákona však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží. Spotřebitel v případě využití práva na odstoupení od smlouvy do 14 dní od převzetí plnění, musí dodavateli vydat vše, co na základě kupní smlouvy získal. Pokud to již není dobře možné, musí spotřebitel poskytnout peněžitou náhradu jako protihodnotu toho, co již nemůže být vydáno. Na kupní cenu, která má být kupujícímu vrácena, může prodávající navíc započíst své skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením Zboží (náklady na přepravu apod.). 

Právo na odstoupení od smlouvy spotřebitel nemá, v případě smluv na poskytování Služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění.

Další Pravidla a Podmínky použití pro Všechny produkty na www.prakticky-zivot.cz

Držitel a emitent poukazů pro stravovací služby je restaurace. Držitel a emitent poukazů pro nestravovací služby je obchodník. Jako držitel a emitent poukazu, restaurace nebo obchodník jsou plně odpovědní za všechny zranění, nemoci, škody, pohledávky, závazky vzniklé ve vztahu k zákazníkovi, způsobené zcela nebo zčásti restaurací nebo obchodníkem.

Všechny slevové kupóny Kolektivu jsou reklamní poukazy, které jsou nabízeny zákazníkům pod jejich nominální hodnotou a vztahují se na ně Pravidla a podmínky použití Kolektivu a spolu pracujících restaurací nebo obchodníků. Obchodník je prodejcem produktů nebo služeb, které si zakupujete.

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.