Je výhodné mít pojištěnou platební kartu? (od Barakuda 2011-05-05 15:14:46)

Ahoj, nevíte někdo, jestli se vyplatí pojistit si platební kartu? V bance mi pořád říkají, že si mám kartu pojistit i když nejedu do zahraničí, ale že do zahraničí určitě. Mně ale připadá stovka měsíčně moc. Fakt neplánuju, že mi má kartu někdo ukrást, a takhle mi připadá, jako bych se na to už připravovala. Máte někdo zkušenost s tím, jestli se mi to fakt vyplatí?
Odpovědět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: koolazz Registrovaný | 2011-05-05 15:20:07
Pojištění ke kartě se často dává mnohem levněji = deseti koruny měsíčně. V pojištění je často náhrada škod spojená se ztrátou jako je vystavování nových dokladů, dělání klíčů atd. prostě to co je spojené s peněženkou kde karta je. Samotné pojištění karty do ciziny je ale něco jiného. A to si myslím je zbytečné v okamžiku kdy se nikam moc nejezdí. Navíc existují pojištění jen na dobu odcestování... Jinak tuším u Komerčky mají program Merlin za cca 150-170 Kč za 6 měsíců, který je teď hodně oblíbený. A to ho nepropaguju, protože KB nemám :)

Aby jste mohli psát příspěvky musíte se přihlásit (pravý horní roh).
Nemáte ještě svůj účet? Zaregistrujte se, prosím.

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.