Krátkodobá půjčka online nabízí transparentní podmínky

Krátkodobá půjčka online nabízí transparentní podmínky

Potřebujete malou finanční injekci? Cesta vede online, dnes už se na pobočku nechodí a osobní schůzky nejsou žádnou nutností. Nečekané výdaje umí české domácnosti hodně překvapit, naštěstí je tu blesková odpověď v podobě nebankovního úvěru. Je termín výplaty daleko a musíte něco rychle zaplatit? Vyberte si parametry tohoto finančního produktu a pak už zbývá jen základní ověření identity plus několik dalších potřebných formalit. Velkým plusem je dostupnost 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Jinými slovy, je jasné, že se lze rozhodnout úplně kdykoliv, a to třeba i v noci nebo ve svátek. 

více

3 modely, jak může probíhat založení s.r.o.

Máte vymyšlený podnikatelský plán, který chcete realizovat a vstoupit s novými produkty či službami na trh? Pak vězte, že je nutné vědět, jakým způsobem probíhá založení s.r.o, což je nejčastější forma podnikání v tuzemsku. Existuje přitom několik řešení.

celý článek komentářů (0)

Na jaké odškodnění má právo poškozený u dopravní nehody, kterou nezavinil?

Účastník dopravní nehody, který ji nezavinil, může utrpět věcnou škodu nebo zranění. Víte, z jakého titulu může v takovém případě žádat odškodnění?

celý článek komentářů (0)

Nařízené setkání s mediátorem a mediace: víte, kolik stojí?

Mediace symbolizuje mimosoudní způsob řešení sporů, který se těší čím dál větší oblibě. Rozlišovat je přitom třeba takzvané nařízené setkání s mediátorem a mediaci. Zjistěte, jak obě tato jednání vychází cenově.

celý článek komentářů (0)

Výletíme s našimi nejmenšími a s nejbližšími

Výletíme s našimi nejmenšími a s nejbližšími

Výletíme jako nikdy, a pravdou je, že bez dětí to není ono. S dětmi je legrace, s dětmi je sranda, s dětmi si dokážete skutečně užít tolik, jako bez nich ne. Pokud vás zajímá vše, co souvisí právě s problematikou výletů s dětmi, tak jste na tom nejlepším možném místě to vyzkoušet. Výlet s dětmi musí mít určitě parametry, které výlet bez dětí mít nemusí. Tipy na výlet Jeseníky, tipy na výlet Jižní Morava, tip na výlet České Středohoří, ale třeba i perfektně zmapovaná dětská hřiště a dětská hřiště Praha jako taková, to je přesně to, co jistě i vám udělá velkou radost, tak směle do toho, a vyberte super výlet pro dospělé i pro vaše nejmenší v jednom.

celý článek komentářů (0)

Pojištění bydlení je výhodnější s doplňky. Jak a co sjednat?

Pojištění bydlení je výhodnější s doplňky. Jak a co sjednat?

Že stále ještě nechráníte vlastní bydlení efektní pojistkou? Děláte obrovskou chybu, která může mít katastrofický scénář, který vás dovede až na samotné dno. Když přijde pohroma a zničí váš majetek, bez pojistky budete muset vše hradit ze svého. Máte třeba i několik set tisíc na novou střechu? Bude vám jedno utratit desítky tisíc za nový nábytek? Ne? Tak není nad čím váhat, jednejte a získejte jistotu, že o vás bude i v těch nejhorších chvílích postaráno.

celý článek komentářů (0)

Školní pomůcky a jak se měnilo vybavení v průběhu let

Každý alespoň jednou za čas zavzpomíná na svá studentská léta. Věděli jste ale, jak moc se změnily školní potřeby a pomůcky pro školáky? Nebo třeba s čím chodili do školy naši rodiče či dokonce prarodiče?

celý článek komentářů (0)

Mediační vs. soudní jednání: v čem přesně spočívají rozdíly?

Mediace i soudní jednání určitým způsobem pomáhají v řešení konfliktů mezi zúčastněnými stranami. Jejich průběh i princip se však v mnohém odlišuje. V tomto článku vám prozradíme 3 zásadní rozdíly.

celý článek komentářů (0)

Principy mediace jsou využitelné v každodenním životě. Osvojte si je i vy

Principy mediace využijí všichni, kteří se v každodenním životě setkávají s lidmi a kteří čas od času zažívají konfliktní situace. Ať už se jedná o drobné nesoulady nebo vyhrocené boje, mediace vám pomůže z nich vybruslit. 

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.