Odrážedlo aneb Kolo bez šlapek

Odrážedlo aneb Kolo bez šlapek Dětské odrážedlo je "kolo bez šlapek" pro holky i kluky od 2 do 5 let. Dle mých zkušeností s vlastními dětmi je odrážedlo skvělý předstupeň před klasickým kolem. Děti se díky němu naučí dobře držet rovnováhu. Když se k tomu ještě naučí šlapat na tříkolce, je pak přechod na kolo již velmi snadný. Učení na odrážedle je přirozené a děti moc baví. Navíc odrážedlo kromě mrazivých a sněžných dnů využijete téměř celoročně. Je to novinka posledních let a na českém trhu již najdete široký výběr.
celý článek komentářů (1)

Dívá se rozumný člověk na horory?

Dívá se rozumný člověk na horory?Podle čeho poznat, jestli je někdo opravdu rozumný? Nikdo z nás to asi nemůže spolehlivě rozsoudit. Pro běžné fungování máme rozdělený svět kolem nás alespoň v základu na dobré a na špatné. Rozumný člověk se pak drží toho dobrého a to špatné odmítá. Někdy je to poměrně jednoduché, často je ale odpověď mnohem spornější. Jak je to tedy s diváky hororů?
celý článek komentářů (0)

Jaký bude můj porod?

Jaký bude můj porod?Spousta lidí si často klade otázku, jak je možné, že některé ženy mají porod krásný a jiné ne. Ty, jejichž porod nepatřil zrovna mezi nejpříjemnější zážitky, pak na ty úspěšnější koukají většinou z despektem. "Ta ani neví, že rodila," nebo "Ta neví, co je porod," říkají častokrát. Čím to může být?
celý článek komentářů (0)

Jak mít spokojené dítě

Jak mít spokojené dítěZnáte ten pocit, že jste spokojení, když jsou hlavně vaše děti veselé, usměvavé a... šťastné? Já také. Snažila jsem se o to opravdu hodně dlouho a respekt k dítěti pro mě často neměl hranice. A to doslova.
celý článek komentářů (2)

Kdo je hodný a kdo zlý?

Kdo je hodný a kdo zlý?Určitě už jste někdy zažili, že jste takzvaně "vybouchli", tedy na někoho křičeli, byli hodně nepříjemní. Poté jste se dušovali, že příště už se vám to určitě nestane, že nechcete být na druhé zlí, a mrzelo vás, že vám to takhle ujelo. Možná, že jste se pak o to více snažili být hodní, milí, příjemní, trpěliví. Napadlo vás ale někdy, že příčina toho, že jsme někdy zlí, leží v naší snaze být jenom hodní? A že tedy pokud chceme přestat být zlí, musíme přestat být jenom hodní?
celý článek komentářů (1)

Kdo je zodpovědný za zdravý vývoj dítěte?

Kdo je zodpovědný za zdravý vývoj dítěte?V tomto článku se pokusím podívat na rozvoj dítěte a na přístup, který k dětem zaujímáme, v jiných souvislostech, než je obvyklé. Tradiční názor oblíbený společností, v tomto případě podpora zdravého rozvoje dítěte, se během realizace může proměnit v pravý opak toho, o co společnost usiluje.
celý článek komentářů (0)

Dálkový ovladač (nejen) pro seniory

Dálkový ovladač (nejen) pro senioryV dnešním článku si představíme vysoce zajímavý dálkový ovladač HandleEasy 321rc. Společně se podíváme na jeho největší výhody a zjistíme, proč ho lze pokládat za neocenitelnou pomůcku pro seniory. Nechybí ani stručný návod věnovaný problematice naprogramování tlačítek a řada dalších informací.
celý článek komentářů (2)

Strach z porodu a jak na něj

Strach z porodu a jak na něj Porod je v životě ženy významná událost. O porodu si potichu špitají už malé holčičky s panenkami v náručí, když se alespoň částečné dozví, jak vlastně děti skutečně přicházejí na svět. Možná, že strach z něj vzniká už tehdy. Následující série článků, které se budou věnovat strachu z porodu, by mohla ženám alespoň částečně pomoci a poradit, jak se s ním vyrovnat, a v lepším případě se ho úplně zbavit.
celý článek komentářů (6)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.