Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách

Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách

  Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách  

více

Jak přežít zkouškové

Jak přežít zkouškovéV životě každého vysokoškoláka se střídají cykly, které se od sebe svými nároky diametrálně liší. Jinak je potřeba věnovat se škole v průběhu semestru a zcela jinak se musí každý vysokoškolský student potýkat s náporem na svou paměť i nervy ve zkouškovém období. Jak se nedostat do stresu a „zkouškové" přežít s minimální úhonou?
celý článek komentářů (2)

Zápisy do prvních tříd 2010

Zápisy do prvních tříd 2010V posledních letech jsme často slýchali, že školy zejí prázdnotou. To se však začíná měnit. Letos míří k zápisům do 1. tříd podstatně více žáků než v předchozích letech, kdy se běžný počet dětí ve třídě pohyboval kolem patnácti. Zápisy do prvních tříd začaly 15. ledna a potrvají do 15. února 2010. Školy nemají přesně stanovený termín, musí ovšem respektovat tato dvě hraniční data.
celý článek komentářů (0)

Nevěra - jak se s ní vyrovnat?

Nevěra - jak se s ní vyrovnat?Tak se vám přihodila taky. Přestože o jejích ničivých spárech víte od známých či kamarádů, netušili jste, jak ostře se do vás zakousne. Přestože vám doteď vše klapalo, spokojené partnerské soužití najednou z ničeho nic naruší nezvaný host – nevěra! Nevěra manžela nebo manželky prorazí vztahem obrovskou trhlinu, kterou lze následně jen těžko zacelit. Nevěra a její příznaky představují něco, na co člověk nemůže být nikdy zcela připraven. Lze tedy vůbec nevěru překonat?
celý článek komentářů (0)

Jak se dožít vysokého věku a řádně si ho užít

Jak se dožít vysokého věku a řádně si ho užítVysoké procento lidí v důchodovém věku nám dnes a denně připomíná, co čeká každého z nás. Stále více lidí si uvědomuje, že stáří je životní etapa stejně jako mládí a že je třeba ji řádně prožít. Pro někoho je odchod do důchodu noční můrou, ale když budete zdraví, nic vám nebude bránit v tom, abyste uskutečnili své dávné sny. Proč byste nemohli v šedesáti letech procestovat svět nebo začít chodit na univerzitu? Co udělat pro to, abyste se dožili vysokého věku ve zdraví a mohli si ho užít podle vašich představ?
celý článek komentářů (0)

Sex s tantrou

Sex s tantrouNáboženství a sex tvoří od pradávna provokující spojení. Zatímco křesťanství z něj učinilo hřích, východoasijská náboženství se jej snažila posunout dál. Vnímali sex jako tu nejpřirozenější součást lidského života a jeden ze způsobů, jak se propojit s bohy. Nejznámější technikou je tantra. Tantra používá mnoho rituálů a praktik, které vedou k dosažení stavu blaženosti, citového obohacení a nové energie.
celý článek komentářů (0)

Zaměstnávání důchodců

Zaměstnávání důchodcůFakt, že lidí pobírajících starobní důchod stále přibývá a těch, kteří na něj přispívají do státní pokladny, ubývá, je nepopiratelný a dokazují to i četné statistické výzkumy. Starobní důchodci si však v mnoha případech rádi přivydělávají k důchodu, jehož výše není nijak závratná. Od 1. ledna 2010 vstoupila v platnost novela zákona podporující zaměstnávání důchodců. Jejím cílem je umožnit plynulejší odchod starších lidí z trhu práce.
celý článek komentářů (0)

Oslabená imunita vašeho dítěte

Oslabená imunita vašeho dítěteMožná máte pocit, že je vaše batole každou chvíli nemocné. Nejspíš se tím trápíte, a přestože jste u doktora každou chvíli, stav vašeho drobečka se nelepší. Z jedné nemoci do druhé. Pokud zažíváte právě něco takového, nemusíte se zbytečně strachovat. Kolem tří let se imunita dítěte zatěžuje víc než obvykle a protože je v neustálém vývoji, potřebuje posilovat. Pouhý přísun ovoce a zeleniny nemusí stačit.
celý článek komentářů (1)

Oslava Silvestra s kamarády

Oslava Silvestra s kamarádyOslava Silvestra je jednou z mála akcí, na které se každoročně těší naprosto všichni, děti i dospělí. Oslavit příchod Nového roku se svými blízkými, pochutnat si na vánočním cukroví a jiných dobrotách – to je skvělá zábava také pro vaše potomky. Co ovšem dělat, pokud chce dítě oslavit Silvestra s kamarády? Povolit či nepovolit?
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.