Jak vyhubit mravence: Krok za krokem k životu bez mravenců

Jak vyhubit mravence: Krok za krokem k životu bez mravenců

Mravenci mohou být velmi houževnatí a neodbytní hosté, kteří se snadno usídlí ve vašem domě. Pokud vás trápí invaze mravenců, je důležité jednat rychle a efektivně. V tomto článku vám přinášíme kompletní návod, jak mravence vyhubit a zajistit, že se nevrátí.

více

Koníčky na míru seniorům

Koníčky na míru seniorůmMáte již pár křížků na krku a dlouhá léta jste nepodnikli nic zajímavého. Proč taky začínat s kurzy němčiny, když i vaše desetiletá vnučka ovládá tento germánský jazyk lépe? A proč se vydávat na za dovolenou do Paříže vždyť je to zbytečné utrácení. Také uvažujete podobným způsobem? Tak s tím rychle přestaňte! Že život po šedesátce nekončí, ale mnohdy teprve začíná, vás přesvědčí následující tipy na trávení volného času.
celý článek komentářů (0)

Partnerem firmy WebSeller - peníze snadno a rychle

Partnerem firmy WebSeller - peníze snadno a rychleVydělat si peníze snadno, rychle a (téměř) bez práce, to je sen snad každého člověka. Navíc mít tento příjem stabilně, nikoli jen jednorázově, to už je mnohokrát skutečně až za hranicemi naší představivosti. Stanete-li se partnery firmy WebSeller, která působí v oblasti internetových řešení, nových technologií a služeb, nemusí zůstat jen u zbožných přání. Nevěříte? Čtěte dál.
celý článek komentářů (0)

První dětské zoubky

První dětské zoubkyRostou vašemu miminku zoubky? Pak máte před sebou pár perných měsíců. Jak probíhá růst zubů u kojenců a jak na zuby a s nimi spojené potíže vyzrát?
celý článek komentářů (0)

Pořídit dítěti počítač?

Pořídit dítěti počítač? Přeje si váš potomek k narozeninám, Vánocům či za vysvědčení vlastní počítač? Požaduje dcera nový notebook, protože jej už všechny ostatní spolužačky ve škole mají? A co syn, nestěžuje si, že nemá kde hrát World of Warcraft? Ať už chcete či ne, počítače jsou neodmyslitelnou součástí dnešní kultury mladých. Je počítač nepřítelem vašeho dítěte nebo má na jeho vzdělání také kladný vliv?
celý článek komentářů (0)

Výbavička pro miminko

Výbavička pro miminkoBýt těhotná s sebou nese spoustu radostí i strastí. Nekonečně dlouhou dobu očekávání miminka lze vyplnit spoustou více či méně užitečných činností. Zejména prvorodičky toto období velmi prožívají a snaží se, aby všechno bylo dokonalé. Důležitou součástí přípravy na narození potomka by měla být výbavička pro miminko.
celý článek komentářů (0)

Chyby v sexu

Chyby v sexuDnes a denně se setkáváme s různými radami, jak uspokojit ženu v posteli, jak být dokonalejším milencem. Mnohem méně se však zabýváme tím, co by mohla zlepšit žena. Pojďme se tedy nyní podívat, jakých chyb se ženy nejčastěji v posteli dopouští.
celý článek komentářů (0)

Výbava do porodnice

Výbava do porodnicePorod je sám o sobě často velmi nepříjemná věc, proto byste se na něj měli pečlivě připravit. Od chvíle, kdy se „akce“ rozjede, nebudete mít nejspíš čas mnoho přemýšlet o tom, co všechno do nemocnice potřebujete. Neváhejte a minimálně dva měsíce před plánovaným porodem přichystejte tašku do nemocnice. Nespoléhejte se na to, že vám přítel nebo manžel sbalí vše podle instrukcí vykřikovaných mezi kontrakcemi.
celý článek komentářů (0)

Kam s prstýnkem po rozvodu aneb Kostlivec ve šperkovnici

Kam s prstýnkem po rozvodu aneb Kostlivec ve šperkovniciBerou se Vaši známí? Určitě se zvědavě ptáte, zda budou mít prstýnky klasické nebo z bílého zlata, co si na ně nechají vyrýt. Ptali jste se ale někdy svých rozvedených přátel, co s tím zlatým kroužkem udělali, když ho nadobro sundali z prstu?
celý článek komentářů (1)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.