Zaměstnávání důchodců

Zaměstnávání důchodcůFakt, že lidí pobírajících starobní důchod stále přibývá a těch, kteří na něj přispívají do státní pokladny, ubývá, je nepopiratelný a dokazují to i četné statistické výzkumy. Starobní důchodci si však v mnoha případech rádi přivydělávají k důchodu, jehož výše není nijak závratná. Od 1. ledna 2010 vstoupila v platnost novela zákona podporující zaměstnávání důchodců. Jejím cílem je umožnit plynulejší odchod starších lidí z trhu práce.
celý článek komentářů (0)

Oslabená imunita vašeho dítěte

Oslabená imunita vašeho dítěteMožná máte pocit, že je vaše batole každou chvíli nemocné. Nejspíš se tím trápíte, a přestože jste u doktora každou chvíli, stav vašeho drobečka se nelepší. Z jedné nemoci do druhé. Pokud zažíváte právě něco takového, nemusíte se zbytečně strachovat. Kolem tří let se imunita dítěte zatěžuje víc než obvykle a protože je v neustálém vývoji, potřebuje posilovat. Pouhý přísun ovoce a zeleniny nemusí stačit.
celý článek komentářů (1)

Oslava Silvestra s kamarády

Oslava Silvestra s kamarádyOslava Silvestra je jednou z mála akcí, na které se každoročně těší naprosto všichni, děti i dospělí. Oslavit příchod Nového roku se svými blízkými, pochutnat si na vánočním cukroví a jiných dobrotách – to je skvělá zábava také pro vaše potomky. Co ovšem dělat, pokud chce dítě oslavit Silvestra s kamarády? Povolit či nepovolit?
celý článek komentářů (0)

Štědrovečerní romantika

Štědrovečerní romantikaVánoce patří k těm nejromantičtějším svátkům. Není se čemu divit - dlouhé zimní večery poněkud melancholickou náladu a všechny ty svíčky, pohádky a romantické filmy, které Vánoce vyplňují, v nás probouzejí něhu a potřebu toho, abychom tyto svátky strávili s těmi, které máme rádi. Pokud si štědrovečerní nadělování chcete s partnerem či manželem užít jinak, než je obvyklé, můžete pro něj či pro ni přichystat opravdovou štědrovečerní romantiku zakončenou milováním.
celý článek komentářů (0)

Vánoce s rodinou

Vánoce s rodinouCelý rok se těšíte, až strávíte Vánoce s rodinou, jenže realita se od vašich představ často diametrálně liší? Místo pohodového dýchánku při čaji a cukroví a odpolední procházky zasněženou krajinou vás čeká rozhádaná rodina a na silnicích místo sněhu rozšlapané bláto? Vánoce s rodinou mohou být tak příjemné, jak jste si je vysnili, chce to jen trochu snahy.
celý článek komentářů (0)

Vánoční erotické hrátky

Vánoční erotické hrátkyVánoční svátky představují po dlouhém prosincovém nakupovacím maratónu konečně trochu klidu. Odpadá ranní vstávání do práce, dny jsou krátké a noci dlouhé – co to pro vás znamená? Dopřejte si konečně se svou drahou polovičkou vytoužené lenošení a užijte si vánoční čas hezky po svém – v posteli! Vánoční erotické hrátky vám tyto chvíle ještě více zpříjemní.
celý článek komentářů (0)

Těhotná o Vánocích

Těhotná o VánocíchO těhotenství se říká, že je nejkrásnějším obdobím v životě ženy. O Vánocích to však nutně nemusí platit. Pokud si připadáte s těhotenským bříškem jako pupkatý Santa Claus z nejmenované reklamy na sladkou limonádu a z představy štědrovečerního menu váš žaludek zrovna nejásá, nepropadejte panice. I jako těhotná si můžete vánoční svátky užít. Koneckonců být těhotná o Vánocích má své kouzlo.
celý článek komentářů (1)

Dárky pro ženy

Dárky pro ženyKaždoročně bývá prosinec ve znamení hořečnatého přemýšlení a zmateného pobíhání po městě ve snaze koupit ty nejlepší dárky k Vánocům. Pro leckterého muže bývá obzvlášť složité objevit vhodný dárek pro přítelkyni. Co tedy koupit k Vánocům manželce, mamince, přítelkyni, kamarádce nebo sestře? Odhoďte nudu (a zábrany) stranou a vsaďte na nevšední dárky!
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.