Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách

Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách

  Přijímačky nanečisto Cermat představují klíč k úspěchu při přijímacích zkouškách  

více

Býk (21.4. - 21.5.)

Dubnový a květnový Býk patří mezi zemská znamení. Co to pro nositele této astrologické škatulky znamená? Země symbolizuje spolehlivost, klid, zrod a uskutečnění. Dominantním rysem zemských znamení (a Býka převážně) je síla a energie. Vládnoucí planetou býků je Venuše. Mezi barvy tohoto znamení řadíme klidnou modrou a originální oranžovou.
celý článek komentářů (0)

Beran (21.3. - 20.4.)

Beran, narozený v měsíci březnu či dubnu, patří mezi ohnivá znamení. Ohnivá znamení mají leccos společného a vyznačují se typickými rysy. Jejich živlem je oheň, který ztělesňuje mužský tvůrčí princip a je nazýván stvořitelem, udržovatelem a ničitelem. Planetou znamení Berana je mocný Mars. Typickou barvou Berana je odvážná červená. Beran je prvním znamením zvěrokruhu, a možná také od toho se odvíjí jeho základní vlastnosti.
celý článek komentářů (0)

Místo pro lásku

Místo pro láskuJe těžké odpovědět si na otázku, co to vlastně láska je. Vášeň? Schopnost dělat kompromisy? Respektovat druhého? Nebo všechno dohromady? Pravdou je, že láska není nijak přesně definovaná a nikdy nejspíš ani nebude, a to z toho důvodu, že pro každého znamená něco maličko odlišného. Zatímco jedni si myslí, že láska je již překonanou záležitostí a partnera na celý život je zkrátka nemožné najít, druzí hledí na lásku z hlediska chemie a genů. Někteří říkají, že cesta k opravdové lásce je tak svízelná, že ji zkusí raději něčím nahradit a vystříhat se útrap. Snad ale pořád ještě hodně lidí věří, že to nejkrásnější je milovat a být milován.
celý článek komentářů (4)

Založení s.r.o.: jak na to?

Založení společnosti s ručením omezeným je velký krok pro vaše podnikání. Musím však říci, že v určité etapě živnosti je založení s.r.o. v podstatě nezbytné. Mezi kladné důvody založení společnosti určitě patří to, že podnikatel má plně oddělený osobní majetek od majetku firemního (což je velmi důležité). Ty záporné důvody jsou různé, ale mezi ty hlavní patří větší administrativa, větší sankce úřadů, složitější účetnictví (nikoliv daňová evidence) a podobně.
celý článek komentářů (3)

Jak reagovat na vysvědčení

Jak reagovat na vysvědčení

Leden je měsíc pololetních vysvědčení. Pro školáky je to období stresu i napjatého očekávání, jaká paleta známek se na výsledném listu zobrazí. Podle výsledku je pak den, kdy školák obdrží vysvědčení, dnem radosti či pláče. Děti s nepříliš vyvedenými známkami mají strach z reakce rodičů a bojí se jít domů. Existují dokonce případy útěků z domova. Jak tedy dítě za vysvědčení správně odměnit a jak reagovat na špatné známky?

celý článek komentářů (0)

Co se v mládí naučíš... aneb Cizí jazyky pro nejmenší

Co se v mládí naučíš... aneb Cizí jazyky pro nejmenší
Valná většina rodičů směřuje dítě ke studiu cizích jazyků – angličtiny, němčiny, španělštiny a jiných. S výukou prvního cizího jazyka se děti zpravidla setkávají na prvním stupni základní školy, tedy poté, co zvládnou základy svého mateřského jazyka. Mimoto existují různé jazykové kurzy nebo školky, kde se děti zábavnou formou učí jazyk (většinou anglický) již od předškolního věku. Věděla jste ale, že své dítě můžete seznámit se základy jazyka již mnohem dříve? Existují metody, které učí miminka cizí jazyk dokonce již od tří měsíců věku! Dochází tak ke stírání rozdílů mezi dětmi z bilingvních rodin a dětmi z rodin, kde oba rodiče mluví stejným jazykem.
celý článek komentářů (1)

Co koupit partnerovi k Valentýnu?

Co koupit partnerovi k Valentýnu?
Blíží se svátek všech zamilovaných a s ním také neúprosná hysterie ohledně dárků. Jako by nebylo dost vymýšlet, co koupit partnerovi k narozeninám, Vánocům, případně k svátku - měla byste ještě jednou podstoupit nákupní maratón v polovině února? Přesto pokud jste se rozhodla koupit partnerovi dáreček z lásky, jen do toho! Zkuste se inspirovat například našimi tipy.
celý článek komentářů (5)

Módní i praktické pončo

Módní i praktické pončo

Snad každá nastávající maminka potvrdí, že skloubit těhotenství a módní trendy není zrovna jednoduchá věc. Těhotenská móda se vyznačuje hlavně pohodlností,  aktuální trendy v módě jdou tedy trochu stranou. Nebudeme přece ale hned házet flintu do žita! Jste-li zvyklá oblékat se podle poslední módy, nebudete s tím přeci během těhotenství přestávat. Můžeme mluvit o štěstí, že v dnešní době se moderní trendy podepisují i na oblečení pro budoucí maminky. Proto chcete-li být in, odložte „lacláče“ a XXL svetry a zkuste něco nového.  Co takhle nevšední a slušivé pončo?

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.