Jak vyhubit mravence: Krok za krokem k životu bez mravenců

Jak vyhubit mravence: Krok za krokem k životu bez mravenců

Mravenci mohou být velmi houževnatí a neodbytní hosté, kteří se snadno usídlí ve vašem domě. Pokud vás trápí invaze mravenců, je důležité jednat rychle a efektivně. V tomto článku vám přinášíme kompletní návod, jak mravence vyhubit a zajistit, že se nevrátí.

více

Váhy (22.9. - 22.10.)

Váhy jako znamení zvěrokruhu symbolizují především harmonii a rovnocennost. Usilují o vnitřní i vnější vyváženost, velice citlivě reagují na jakoukoliv disharmonii. Dokáží každému měřit stejným metrem a jsou ceněny především pro své výjimečné diplomatické schopnosti: snaží se vždy zprostředkovat i názor druhé strany, zabraňují bezpráví. Dokáží urovnat každý spor, sjednocují ostatní lidi a jsou nakloněni poctivým kompromisům.
celý článek komentářů (2)

Panna (22.8. - 21.9.)

Lidé narození ve znamení Panny jsou především důsledně praktičtí. Nenechávají se strhnout city, vášně podřizují rozumu, nesní ani nejsou příliš romantičtí. Jsou to zkrátka lidé „do života“. Mají rádi pořádek a systém, který vnášejí do celé své existence – v partnerských vztazích chtějí mít jasno, své jednání dopředu pečlivě promýšlejí, hodnotí jeho nejrůznější následky a jejich úspěch je výsledkem předem pečlivě promyšleného postupu.
celý článek komentářů (1)

Lev (23.7. - 22.8.)

Jako je lev králem zvířat, tak i lidé narození v tomto znamení rádi kralují společnosti. Milují, když mohou být středem pozornosti, stále obklopeni lidmi, zářící, usměvaví, dominující. Chtějí něco velkého dokázat, něco znamenat, chtějí být uznávanými. Nemají o sobě a svých kvalitách pochybnosti, jsou sebejistí a ctižádostiví. Jejich přirozená autorita, poklidná převaha a nedbalá elegance způsobují obdiv druhých lidí.
celý článek komentářů (0)

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci jsou vodní znamení, a to i v rámci astrologického zvěrokruhu. Jejich živlem je tedy voda, která symbolizuje ženský princip. Ve vodních znameních najdeme především akcent na city. Planetou Raků je Měsíc, který na osoby narozené v tomto znamení velmi silně působí. Rakům se taktéž přezdívá měsíční děti. Jejich atributem je proměnlivost a jejich barvou je tajemná fialová.
celý článek komentářů (0)

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci (22.5. - 21.6.)Blíženci patří mezi vzdušná znamení. Jejich živlem je tedy vzduch symbolizující myšlení, nadpozemskost a kladnou sílu. Vzdušná znamení předpokládají povýšenost člověka nad zvířetem, proto žádné vzdušné znamení nemá ve svém znaku zvíře. Blíženci mají ze všech znamení zvěrokruhu jednu neodmyslitelnou zvláštnost – kloubí v sobě dvě osoby a už název „blíženci“ poukazuje na to, že mají lidé narození v tomto znamení jakousi dvojí povahu. Planetou Blíženců je Merkur a jejich barvou je nejistá žlutá.
celý článek komentářů (0)

Býk (21.4. - 21.5.)

Dubnový a květnový Býk patří mezi zemská znamení. Co to pro nositele této astrologické škatulky znamená? Země symbolizuje spolehlivost, klid, zrod a uskutečnění. Dominantním rysem zemských znamení (a Býka převážně) je síla a energie. Vládnoucí planetou býků je Venuše. Mezi barvy tohoto znamení řadíme klidnou modrou a originální oranžovou.
celý článek komentářů (0)

Beran (21.3. - 20.4.)

Beran, narozený v měsíci březnu či dubnu, patří mezi ohnivá znamení. Ohnivá znamení mají leccos společného a vyznačují se typickými rysy. Jejich živlem je oheň, který ztělesňuje mužský tvůrčí princip a je nazýván stvořitelem, udržovatelem a ničitelem. Planetou znamení Berana je mocný Mars. Typickou barvou Berana je odvážná červená. Beran je prvním znamením zvěrokruhu, a možná také od toho se odvíjí jeho základní vlastnosti.
celý článek komentářů (0)

Místo pro lásku

Místo pro láskuJe těžké odpovědět si na otázku, co to vlastně láska je. Vášeň? Schopnost dělat kompromisy? Respektovat druhého? Nebo všechno dohromady? Pravdou je, že láska není nijak přesně definovaná a nikdy nejspíš ani nebude, a to z toho důvodu, že pro každého znamená něco maličko odlišného. Zatímco jedni si myslí, že láska je již překonanou záležitostí a partnera na celý život je zkrátka nemožné najít, druzí hledí na lásku z hlediska chemie a genů. Někteří říkají, že cesta k opravdové lásce je tak svízelná, že ji zkusí raději něčím nahradit a vystříhat se útrap. Snad ale pořád ještě hodně lidí věří, že to nejkrásnější je milovat a být milován.
celý článek komentářů (4)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.