Darujte miminku vtipné body

Darujte miminku vtipné body

Nový člen rodiny je vždycky radost, ať už jde o vašeho synovce, dítě kamarádů, nebo třeba dokonce sourozence. Sluší a patří se miminku darovat nějaký dárek. Novopečení rodiče toho potřebují spoustu od hraček až po oblečení. Co kdybyste udělali radost něčím pěkným, vtipným a zároveň praktickým?

více

Mít dítě je přirozené. Proč přesně ho ale chceme?

Mít dítě je přirozené. Proč přesně ho ale chceme?Důvodů, proč si pořídit dítě až v pozdějším věku, může být celá řada. Ekonomické, kariérní, než najdeme toho pravého apod. A taky touha „ještě si užít život". Mnohé z nás totiž žijí v zajetí stereotypu, že když se narodí dítě, všechno příjemné končí a z nás se stanou otrokyně malého prcka, které na nějaký "svůj" život mohou už navždy zapomenout. Musí to opravdu takto být?
celý článek komentářů (1)

Maminka a podnikatelka – jde to dohromady?

Maminka a podnikatelka – jde to dohromady?V současné době stále přibývá maminek, které se pustí do podnikání či práce ještě dříve, než jejich děti začnou chodit do školy nebo školky. Dokonce se pro ně začalo uchycovat i jméno: „maminkatelka". Když jsou děti již větší a chodí do školy, většinou není tak velký problém skloubit práci a péči o děti, protože na práci mají ženy více času. Proč ale mnohé maminky začínají s prací ještě dříve? A skutečně lze obojí dělat naráz a ještě k tomu dobře?
celý článek komentářů (0)

Plavání miminek a batolat. Díky plavání můžete u dětí předejít dyslexii i hyperaktivitě!

Plavání miminek a batolat. Díky plavání můžete u dětí předejít dyslexii i hyperaktivitě!K čemu je dobré plavání kojenců, miminek a batolat? Kratochvíle pro maminky na mateřské dovolené. Jedna z mála smysluplně vypadajících činností, kterou můžete s několikaměsíčním prckem dělat. Nácvik pro krizové situace, když děcko spadne na zahradě do bazénu. Aktivita pro ambiciózní maminky, kdy mohou soutěžit v nejrůznějších disciplínách, například které NEJLEPŠÍ (snad to moje!!!) dítě se nejdřív potopí, nejdéle zůstane pod hladinou atp. Otužovací kúra pro miminka, či testování, co vše jsem ochotna pro své dítě udělat.
celý článek komentářů (0)

Dětské dudlíky

Dětské dudlíkyZvažujete, zda je dětský dudlík nezbytností, bez které se vaše dítě neobejde? Nebo se jen jedná o chytrý tah obchodníků, kteří nám v reklamách tlučou do hlavy, že bez dudlíku nepřestane potomek plakat? Trh s kojeneckým zbožím dnes nabízí obrovskou spoustu dudlíků, což je zajisté dobrá zpráva. Hon za správným dudlíkem však často připomíná hledání jehly v kupce sena. Máte chtít pro své dítě dudlík na cumlání, anebo nikoli?
celý článek komentářů (0)

Koupání miminka

Koupání miminkaV porodnici koupou miminka obvykle porodní sestry. Bývalo zvykem – a ve většině porodnic stále je – že sestřičky nezkušeným maminkám rituál umývání miminka ochotně vysvětlí. Pokud se tak nestalo, a vy s koupáním miminka nemáte žádné zkušenosti, zabrouzdejte do následujících řádek.
celý článek komentářů (0)

První dětské zoubky

První dětské zoubkyRostou vašemu miminku zoubky? Pak máte před sebou pár perných měsíců. Jak probíhá růst zubů u kojenců a jak na zuby a s nimi spojené potíže vyzrát?
celý článek komentářů (0)

Výbavička pro miminko

Výbavička pro miminkoBýt těhotná s sebou nese spoustu radostí i strastí. Nekonečně dlouhou dobu očekávání miminka lze vyplnit spoustou více či méně užitečných činností. Zejména prvorodičky toto období velmi prožívají a snaží se, aby všechno bylo dokonalé. Důležitou součástí přípravy na narození potomka by měla být výbavička pro miminko.
celý článek komentářů (0)

Dětský kočárek na zimu

Dětský kočárek na zimuNadělit si miminko pod stromeček je určitě ten nejlepší vánoční dárek, jakého se může nastávající maminka dočkat. Jako další vánoční dárek si může mladá rodinka přát dětský kočárek. Dětské kočárky se dnes prodávají ve stovkách provedení, chladné zimní počasí však vyžaduje speciální vybavení pro dětský kočárek.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.