Letní flirt na jednu noc

15.8.2009 | autor:

Letní flirt na jednu noc

Léto rovná se sluníčko, dovolená, exotické kraje. K tomu přidejte běloskvoucí písečné pláže, blankytně modré moře, romantické západy slunce, bláznivé letní party, piňa coladu a mojito, opálená těla, spoře oděné muže a ženy v šatech zakrývajících jen to nejnutnější. Atmosféra jako stvořená pro prázdninový flirt. Máte se těmto plážovým románkům s exotickými domorodci poddat nebo je lepší odolat a ušetřit si případné problémy?

Proč je to v létě jiné?

Prázdninové flirty k létu prostě patří. V letních měsících (a zvláště pak na dovolených) jsme uvolněnější, klidnější a spokojenější než během upjaté ledové zimy. Přidejte k tomu ještě velká horka a skrovné odění – pak už se nelze divit, že se muži slétají na ženy jak vosy na bonbon a ženské pokolení zase svůdně mrká očky na kolemjdoucí „samce“.

Prázdninové dovolené v zahraničním letovisku navíc poskytují jakési kouzlo anonymity, změny prostředí. Zde na pár dní můžete zapomenout na starosti, popustit uzdu své fantazii a být někým jiným. Velmi snadno se vám pak stane, že uděláte věci, které by vás v normálním životě ani nenapadly. Zejména prázdninové románky nebo sex na jednu noc.

Myslete na sebe

Svede-li vás vnadná krasavice nebo opálený playboy, měli byste od začátku být realističtí a vědět, do čeho jdete. Jistě, letní flirty mají jakousi atmosféru jedinečnosti, ovšem dříve nebo později skončí stejně rychle, jako vzplanuly. Přesto si nenadávejte, ztratíte-li kvůli sexy cizinci nebo krásné neznámé hlavu – je to naprosto normální. City ale pro své dobro odložte stranou. Rozhodně byste měli myslet na sebe. To platí, i pokud jste vyrazili na dovolenou pouze s partou přátel a doma vás čeká drahá polovička. Pokud už se neuhlídáte (jakože se to stává), nechte si letní aférku pro sebe a partnerovi či partnerce nic neříkejte, ani nenaznačujte. Hryže-li vás svědomí, berte to jako věc, kterou sice nemůžete změnit, ale můžete se z ní propříště poučit.

Oddejte se vášni – ale jedině bezpečně!

Hlavním a koneckonců jediným pravidlem letního sexu na jednu noc je ochrana. Ta by pro vás měla být alfou a omegou veškerého plážového řádění! Kondom je samozřejmostí, a to i když jste pod vlivem alkoholu! Výmluvy stranou, je to vaše zdraví. Nechcete si přeci domů přivést suvenýr v podobě nějaké zajímavé pohlavní nemoci.

Ideální životní partner? Asi ne.

Myslíte si, že jste jediní na světě, kdo něco podobného prožil a vaše láska je více než osudová? Pak se rychle probuďte z naivního snu a sundejte růžové brýle dříve, než bude pozdě. Mohli byste se totiž šeredně spálit. I sebekrásnější románek zůstane jen prázdninovým flirtem, o čemž vás (když už nic jiného) mohou přesvědčit i statistiky. V nich ty páry, které se daly dohromady během letních dovolených v exotických krajích, přece jen zabírají jen několikaprocentní menšinu. Mužně urostlý plavčík si sice získal v plážovém letovisku vaše srdce, ovšem myslíte si, že by vám i v realitě všedních dnů, nenalíčené a unavené po těžkém dni v práci pořád šeptal do ouška sladké „bellissima“? Ovšem, vydržet to může (zvlášť pokud se svou letní láskou nebydlíte příliš daleko od sebe), koneckonců nebuďme pesimisty. Přesto je dobré (pro vlastní dobro!) být opatrný a nedávat svému plážovému románku tolik naděje do budoucna. Nechcete přece skončit se zlomeným srdcem!Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.