Užijte si sex aneb Čemu se v posteli vyhnout

11.6.2010 | autor: Redakce PŽ

Užijte si sex aneb Čemu se v posteli vyhnoutPro většinu z nás je důležité být v sexu tak dobří, jak jen to jde. V lepším případě si dáváme stejně záležet, aby to byl nezapomenutelný zážitek pro oba partnery. K dosažení čistého, ale divokého sexuálního požitku se obvykle soustředíme na několik prověřených pozic a technik. Jsou všeobecně známé, proto se teď naopak pojďme podívat, jakým technikám a způsobům se v posteli raději vyhnout.

Hlavně opatrně


Zásadní chybu provádíme, když partnera nutíme dělat něco, co mu není příjemné. V mnoha případech tak muži mohou zapomenout na násilnické sexuální pozice, jaké předvádějí pornohvězdy. Žena se potřebuje cítit pohodlně, takže nemůžete očekávat, že přijme s ohromným nadšením kotníky až za ušima. Při jakýchkoli snahách o hlubší penetraci můžete bolestivě udeřit do pochvy. Muži by si také měli odpustit sprosté nadávky, fackování nebo brzkou ejakulaci, pokud je o to partnerka sama nepožádá.

Ženy cítí rády blízkost


Možná pro mnohé muže překvapujícím může být fakt, že ženy mají rády, když se na ně muž položí celou vahou. Není pravda, že musí být po celou dobu styku pevně zapřeni. Naopak trocha té tíhy a větší tělesný kontakt dodávají ženám pocit bezpečí, ochrany a lásky. Navíc mohou plně vychutnávat partnerovu sílu a energii. Samozřejmě musí muži mít soudnost a poznat, kdy už se jejich partnerka dusí. Další rada pro muže – nepřestávejte se hýbat, i když je právě žena nahoře a „řídí vás“. Můžete následovat její pohyby, jemně mnout prsa nebo dráždit klitoris.

Pozor na agresivitu!

 
Agresivita v malé míře může vyvolat větší vzrušení, ale čeho je moc, toho je příliš. Agresivní chování bývá vyvoláno touhou muže po dominantním postavení. Může to končit nezájmem o partnerku a o její uspokojení. Poslední, ale také nejčastější chybou je neustálé opakování těch stejných pozic. Nemusíte se hned vrhnout do dobrodružných vyzývavých pozic, na které narazíte v Kamasutře nebo na internetu, stačí když občas trochu změníte polohu. Stále je co zkoušet!


Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.