Virtuální nevěra

21.2.2009 | autor:

Virtuální nevěra

Jestli je stahování erotických videí a lehtivé chatování s jinými nevěrou, zůstává otázkou. Pro některé ano, pro některé ne. Obecně však platí, že takovýto druh „vybouření se“ snášejí mnohem hůře ženy. Je pro ně nesnesitelné pomyšlení, že by jejich partner mohl myslet na nějakou krásnou neznámou a ne na ně. Takovouto psychickou nevěru snášejí pak mnohem hůře než fyzickou. Však kolikrát jsou ženy po negativní odpovědi na otázku: „A miluješ ji?“ ochotny odpustit kdejakou tu hloupost. Pokud ale jde o lásku, tuhne většinou úsměv na rtech. 

Internetem k nevěře

Internet není už dávno jen zdrojem informací, které si můžeme najít v pohodlí obývacího pokoje, médiem, které uživateli pomáhá zdolávat problémy světa, instruuje a baví. Člověk se s jeho pomocí může dostat prakticky kamkoliv, umožňuje prakticky cokoliv. Včetně fenoménu posledních deseti let, který se ovšem masivně začíná rozšiřovat až poslední dobou, takzvané virtuální nevěry.

Anonymní kontakt

Virtuální, neosobní prostor vytváří místo pro snění, absence osobního kontaktu umožňuje vykreslit naší mysli ty nejlákavější fantazie. Co na tom, že pod přezdívkami se často neskrývají kýžené osoby, popisy nesedí ani na sto honů a při osobním setkání bychom se dotyčné osoby nedotkli ani malíčkem?

Jestli znamená virtuální sex nevěru, si musí vyřešit každý sám. Avšak pozor: To, že virtuální nevěra může mít stejně destruktivní účinky jako nevěra klasická je již časem ověřené. Proto jestli nechcete dát v sázku jinak bezproblémový vztah, riskovat to, že na vás partner či partnerka začne žárlit, a to, že byste toho druhého mohli ztratit, raději od tohoto druhu zábavy upusťte. Zkuste se vžít do pozice toho druhého a zodpovědět si po pravdě otázku: „Líbilo by si mi, kdyby se takto choval i můj protějšek?“Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.