Milujete komiks? Milujte… a milujte třeba i seznamku. Proč ne? TadyJsem.cz

30.9.2022 | autor: Redakce PŽ

Milujete komiks? Milujte… a milujte třeba i seznamku. Proč ne? TadyJsem.cz

Máte-li pocit, že společnost už zabředla především jen do diskusí o dění kolem politiky a ekonomiky a vy už nechcete být pohlceni vlnou, která strhává dav do pesimistické nálady, máte vždy možnost trhnout se. Trhnout se duševně a dát prostor především svému osobnímu životu.

Narážíme na to, jak je v každé době důležité mít někoho, kdo vás podpoří, kdo vám rozumí a na koho se můžete spolehnout. Obvykle se na první příčku těchto hodnot staví ten, s kým sdílíte svůj život.

Proto lze volbu partnera považovat za jakýsi „kouzelný“ moment. Jde o zásadní počin, kterým ovlivňujete kvalitu vašich dnů a vývoj vaší osobnosti. Také míru spokojenosti a tedy i zdraví.

Na seznamce TadyJsem.cz najdete báječné lidi a také milé prostředí. Web je každý měsíc vylepšován a doplňován novými tlačítky a funkcemi. Každý týden se o chod stará skupina zdatných vývojářů, kteří myslí především na váš komfort. Na jednoduchost a dobrou funkčnost.

Čím je to jiné?

Pro lepší orientaci ve vztazích jsme do seznamky TadyJsem.cz začlenili horoskopy. Astrologický, Keltský a Čínský. Před mnoha tisíci léty začali lidé sbírat a zapisovat poznatky o vztahu vesmíru, zeměkoule, přírody a nás. Vznikl tím úžasný nástroj, jak pochopit jeden druhého. Využijte tedy těchto vědomostí ve svůj prospěch a dovolte si posunout se dál.

A aby vás pobyt na seznamce ještě více bavil, připravil tým TadyJsem komiksový seriál. Měsíčně se můžete těšit na vtipné a zároveň inteligentními komiksové příběhy. Tyto milé příběhy jsou jakýmsi náhledem na všední starosti nás všech a originálním přístupem k nim. Jsou dokonce okořeněné i moudry z knihy Napoleona Hilla. Každé číslo se dá označit za „drahokam“ a umělecké dílo.  A ti, co komiks milují, se mohou těšit i na „Sběratelskou limitovanou sérii“.

Nechte se tedy unést do nápaditého světa on-line seznamky, kde každý má šanci najít si toho pravého. Protože jak se praví, „kdo hledá, ten najde“. A nastavíte-li se duševně otevřeně a optimisticky všemu po čem prahnete, zákonitě se vám spoustu z vytoužených věcí splní. Udělejte si život zábavným a přidejte se k nám. K lidem, co se nebojí změn a jsou připraveni na nová setkání.

TadyJsem.cz je prostě místo, kde stojí za to být.  Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.