Pomaturitní studium angličtiny na Lingua Sandy

5.8.2015 | autor: Redakce PŽ

Složili jste právě úspěšně maturitní zkoušku a chtěli byste se před nástupem na libovolnou vysokou školu delší dobu zdokonalovat v cizím jazyce? Je pro vás angličtina zásadním komunikačním kanálem, v němž chcete být opravdu dobří, nežli nastoupíte do jakéhokoliv zaměstnání?

Potom vás bude zajímat pomaturitní studium v anglickém jazyce, jehož délka trvání je jeden celý rok. Konkrétně od září 2015 do června 2016. Stovky hodin praktické výuky, jíž vám předkládá vzdělávací centrum Lingua Sandy.

Naučte se anglicky snadno a rychle

Zvolíte-li výše uvedenou jazykovou školu s více, jak 23 letou tradicí, určitě vás nemine velká spousta kladů, jež v konkurenčních centrech naleznete jenom stěží.

· Získáte plnohodnotný statut studenta se všemi jeho výhodami

· Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách na Praze 1

· K dispozici je vám profesionální tým lektorů včetně studijních materiálů

· Nadstandardní komunikativní způsoby nauky

· Dodržování evropských standardů

Pomaturitní studium angličtiny a jeho kvality jsou podpořeny i takovými detaily, jako je členství v Asociaci certifikovaných jazykových škol AJŠA.

Pomaturitní studium pro každého

Studujte anglický jazyk v prestižním vzdělávacím centru, kde si lze zvolit ještě další dva doplňkové jazyky. Získejte vynikající průpravu před vysokou školou a ukončete toto pomaturitní studium angličtiny mezinárodně uznávanou zkouškou.

V rámci výuky lze čerpat vědomosti ze speciálních přípravných kurzů na vysokou školu, popřípadě navštěvovat nejrůznější kulturně společenské akce.

Jazyková škola Lingua Sandy si své studenty více, než hýčká, i proto jim nabízí výběr ze 41 evropských a světových jazyků. Neváhejte a využijte tento jednoletý intenzivní kurz jazyka za bezkonkurenční ceny a s možností slevy. Navštivte internetový portál lingua-sandy.cz a dozvíte se mnohem více.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.